Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem találkoznom kéne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem találkoznom kéne a párom exével?

Figyelt kérdés

A páromnak gyereke is van a volt felesegetől és jelenleg ahol most lakik se mosógép se semmi így mosni is kénytelen atjatni hozzá

Van hogy én is a kocsiban vagyok akkor de egyszerűen nem akarok felmenni de ha ennyire a gyerek miatt is tartaniuk kell a kapcsolatot akkor előbb utóbb meg kell ismernem ugye?

Nagyon fura lesz?

Lezárt kapcsolatrol van szó nem vagyok feltekeny egyáltalán


2020. júl. 20. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha komolyan tervezel vele, akkor előbb utóbb meg kell ismerned. A gyereket is (ha még nem ismered).

Sztm semmi fura nincs benne. Feltéve, ha az ex normális!

N28

2020. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi közötök egymáshoz.És sosem lesz.


Nekem minden jöttment libához kellene alkalmazkodnom, ami a szakításunk után jött az exemnél? ugye csak viccelsz?:DD Ugye, úgy gondolod, hogy majd az utánad következőkkel is bratyízni kéne az exnek. Ne álmodj királylány ilyen blődséget. Te is mész a sülyesztőbe ahogy a többiek is.

2020. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem ismerem az ex feleséget. De mivel lassan a gyerekkel is megismerkedem így elkerülhetetlen lesz. Párom már készít fel lelkileg, és idegileg egyaránt.
2020. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2+ Egyébként is útálom a kötelező pofavizitet:D Van akit rá lehet venni-én pont nem az vagyok.
2020. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2es!

Meg szerencse, hogy nem te vagy az ex 😂

Semmit nem is tudni, hogy komoly e vagy váltogatja a nőket! Nem is értem ilyen következtetést hogy vonták le...!

Ám nem magadból kell kiindulni, azt meg, hogy jóba kell lenni még jópofizni senki nem állítja! De csak meg akarod ismerni, hogy az exed kivel vigyáz a gyerekre?

N28

2020. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 *az exed kivel vigyáz a gyerekre?


Hála Istennek, hogy egy már felnőtt emberre már nem kell vigyázni:DD


Úgy hogy szerintem kérdezőnknek nem kell készülődnie.


Egyébként ma van valamilyen meccs,póker vagy valami? hogy ennyire tobzódik valaki?:D

2020. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Miért nem nálad mos?

Miért ülsz az utcán a kocsiban? Télen mi lesz?

Helyes, ha találkoztok egyszer-kétszer, de annál több ugyan minek?

2020. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!