Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Autós és nem autós pár élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autós és nem autós pár élete problémás lehet?

Figyelt kérdés

Mármint ha a férfinek nincs autója mert soha nem érdekelte, nem volt szüksége rá stb. de a nőnek van mert ő már amint tudott vett egyet.


Amúgy ez olyan fura hogy miért alakul úgy hogy egy férfi közel a 40 hez sem vesz kocsit, csak mert hidegen hagyja a téma! Eleve hogy lehet hogy nem érdekli?



2020. júl. 20. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide a kettő egymàshoz? Ne hogy mà egy kocsi miatt csajozz.
2020. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen srácok, kívülről fujják a kreszt az összes szabályt, de félnek a volán mögött, félnek, hogy másoknak ártanak.

Ezért én mindig azt javaslom ilyen esetben, hogy aki fél az ne vezessen. Mindenkinek jobb. És semmit nem jelent az, ha egy férfi nem vezet.A családból egy nő ha jól tud és szeret vezetni, akkor vezessen az..

2020. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 2


Őt egyszerűen csak untatja a vezetés. Nem érdekli.

2020. júl. 20. 22:02
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
3 Ezt mondja neked, a valóság a félelem. Vannak ilyen emberek, hagyni kell, hagy éljék a kis életüket, úgy ahogy ők jónak látják.
2020. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A félelem látszana rajta. Teljesen nyugodtan vezet legnagyobb káoszban is, de ahogy ő mondta nem szereti vezetéssel tölteni az időt és hogy csinálja az aki szereti.


Ő inkább olvas, alszik, eszik vagy beszélget helyette.

2020. júl. 20. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi amikor összejöttünk barátomnak nem volt, 3 év után vett, úgy hogy a családja fizette, pedig 30 éves ma- holnap. Azt hajtogatta végig, hogy őt nem érdekli a vezetés, nem kell neki kocsi, szeret sétálni, nekem ez nonszensz volt (én sem vezetek), nincs jogsim sem) és nagynehezen miután vett szerencsére azt mondja szeret vezetni, bár ha nem lenne neki okés lenne, mert nem érdekli a vezetés + eddig ,,félt" nekem is hihetetlen, hidd el, de elfogadtam, hogy ez a véleménye, nem erőszakolhatom rá, hogy szeresse...
2020. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni nem céltalanúl vezetünk általában, hanem, hogy A-ból, B-be jussunk. Egyébként nálam nem lenne probléma, van autóm, ha neki külön programja van ésbtudntömegközlekedni ok, viszont ha a személyes sofőrjének tekintene állandóan fuvaroznom kéne saját költségen, na az nem tetszene.
2020. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Exemmel volt így.

Nekem volt autóm, jogsim, neki nem.

Ha olyan volt, mindig én vittem. Ha épp nem értem rá, akkor valamelyik haverja. Egyébként falunk belül megoldotta biciklivel, falunk kívül meg nem igen járt.

Azért nem volt jogsija, mert a hülye anélkül mászkált, mire meg elkezdte a jogsit elkapták, kapott 10év eltiltást...

Nálunk ebből sosem volt gond, pár évet lehúztunk így egymás mellett.

Akkor voltam én 24 ő 27 (mikor szakítottunk)

2020. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!