Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Én a gyerkőc és a vírus (otthon tanulás) miatt elvesztettem munkahelyem.Most volt elsős. És sajnos csak aug.végével vesznek fel több helyre is.

Itthon mindent én csinálok.Pl.Látja hogy kiszórta a cica az almot, de nem sepri fel. Minden itthoni dolog rám hárul. Boltba megyek, kaját is veszek neki, amit visz dolgozni. A férfi munkát is én csinálom.festek, fúrok, bútort húzkodok. Ő 3műszakba jár 8óraba. 10percre van a munkahely kocsival. Azt mondja fáradt. Munka előtt és után szinte csak fekszik.

Mit gondoltok, ez rendben van? Vagy én vagyok hülye?



2020. júl. 21. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen rendben van.
2020. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem a 3 műszak nagyon kimerítő. Korábban, amikor dolgoztál, hogyan történtek ezek a dolgok? Akkor segített otthon?
2020. júl. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg ezeket a dolgokat, te otthon fáradsz el, ő a munkahelyén. Mindkettő nehéz, de ha számodra nem lenne ez probléma, nem tetted volna fel a kérdést. Kérd meg, hogy segítsen neked egy kicsit.
2020. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát azért sokan dolgoznak három műszakban, mellette meg háztartást vezetnek, vagy 24óraznak, és mégis aktívak szabadnapokon

Nem arról van szó, hogy nekem sok, vagy nagyon elfáradok. Egyszerűen csak szarul esik, hogy nem csinálja meg. És nem a segítség, mert az nem segítség hisz ő is itt lakik.

Beszéltem vele már többször erről. Ideig óráig van változás, aztán elfelejtődik.

Mikor én is dolgoztam, annyiból volt más, hogy hozta vitte a gyerkőcöt suliba. Ugye most nem kell.

2020. júl. 21. 12:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor ő ilyen, nem túl házias. Én sem főzök, mosogatok vagy takarítok, viszont a férfi munkákat és a kertet rendezem, valamint nagy részben intézem a bevásárlást és a hivatalos ügyeket. Amikor még kicsik voltak, játszottam vagy tanultam a gyerekekkel is, bár előfordult, hogy tanulás közben elaludtam a fáradságtól.
2020. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyjából rendben van...
2020. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Amíg otthon vagy, szerintem rendben van. Egy gyerek mellett, aki már ilyen nagy, nem egy megterhelő a háztartás vezetèse. Most online tanulás sincs. Bár a komolyabb munkákból kivehetnè a rèszèt ő is. De ha újra dolgozol akkor muszáj lesz összeszednie magát. Akkor már kevès az, hogy hozza-viszi a gyereket.
2020. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem azért mert annyira megtarhelő. Hanem nekem "megalázó"hogy inkább átépi, minthogy felvegye a szemetet....
2020. júl. 21. 13:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy felnőttként már nem lehet nevelni az embereket. Ő így szocializálódott, ezen legfeljebb ideig-óráig tud kicsit változtatni, de aztán ugyanolyan marad. Vagy el tudod fogadni így, vagy nem.
2020. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ès előtte nem ilyen volt? Azóta van ez, hogy nem dolgozol?
2020. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!