Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyünk, ha ugyanazokba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha ugyanazokba a hibákba esünk?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 1 éve vagyunk együtt távkapcsolatban. Egy ideje nagyon sokat veszekedünk visszatérő problémák miatt. Úgy érzem én folyamatosan próbálok kedveskedni, nagy gesztusokat adni, de ezt visszafelé nem érzem. Tele van a szobája a kézzel készített ajándékaimmal, a különböző jegyekkel amire elvittem mert tudom, hogy szereti, viszont ő még a születésnapomra se adott különösebben semmit, szeretnék vele kirándulni, hetek óta kérem, de valahogy mindig sikerül hanyagolni a témát, nagyon szeretnék vele különböző dolgokat csinálni,de ő nem vevő rá. Ami a legfurcsább, hogy még így is teljesen biztos vagyok abban, hogy szeret és én is őt. Az én hibám pedig az, hogy nagyon gyorsan hisztizni kezdek, ha azt érzem igazságtalan még nem törődöm. Sokszor próbáltam vele megbeszélni, nem jutunk tovább, mert én hiába akarok változni, ő nagyon lassan és nagyon kicsit képes egyszerre. Azt mondja mindig, hogy lassú víz partot mos, de van időm megvárni, hogy felnőjjön? Viszont nem hiszem, hogy el tudnám hagyni, mert szeretem és társfüggő is vagyok valamennyire. Mit tehetek? Csak értelmes válaszokkal fogok tudni előrébb jutni.

2020. júl. 21. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig ugyanaz a baj akk sosem oldjátok meg, ezzel kéne kezdeni.

Bár igyis ugyis együttmaradtok részedről a függőség, részéről a kényelem miatt.

Ez az egész ilyen alapokon sosem fog épitő dologgá válni, szépen lassan mindketten egyre rosszabbul lesztek ebben.

Annyiból jó ez a dolog h egymást teszitek tönkre, nem külön külön még másik két embert is.

2020. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha társfüggő vagy, mi a bánatért mentél bele távkapcsolatba? A párod lusta, introvertált személynek tűnik, te meg ugrálós, utazós fajta. Nem jó párosítás.

Szeretetre nem lehet építkezni, ha nincs mögötte racionalitás.

2020. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem illetek össze, nem mondanálak érett személyiségnek téged sem, ráadásul távkapcsolatban vagytok. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, a szerelem nem elég egy kapcsolat fenntartásához!
2020. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!