Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret? Szakitani fogunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret? Szakitani fogunk?

Figyelt kérdés

Röviden annyiról van szó, hogy februárban a vírus kirobbanáskor szétköltöztübk, mert úgy volt nem lesz munkánk, nem lett volna fizunk. Hazamentem én is, ő is... Már egy ideje tervbe van albérletet keresni, kivenni. Viszont állandó veszekedés van belőle. Ha felhozom, hisztizik hogy mit erőltetem majd eljön az ideje, nem tervez. Persze kiakadtam. Erre az a válasza hogy nem.is illünk össze. Teljesen mások vagyunk, nem kell együtt lennünk. Erre visszakérddztem hogy ne szórakozzon velem. 1x azt mondja költözne, 1x azt hogy nem...döntsön már..és arra az a válasza, hogy nem akar. Mert mindig bántom(wtf?) kérdeztem mivel?? Szerinte azzal hogy nyaggatom a költözéssel, sürgetem. 4.éve járunk. 25 vagyok, ő 28...

Nagyon- nagyon rosszul esik.

Érzem hogy nem szeret. Szinte kimondta.

Viszont én nagyon szerelmes vagyok belé és nem tudnék nélküle élni.

Persze sérteget, hogy mit erőltetem ezt a kapcsolatot? Kimondta szinte hogy nem akar velem lenni, bár persze nem nyiltan akkor tudnám hogy vége. Csak húzza...


2020. júl. 21. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

"nem tudnék nélküle élni"

hát majd megtanulsz, mert ez így kuka

2020. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire csicska ne legyél!


ENNEK ANNYI!

2020. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége. Emelt fővel viseld, ne legyél alantas mint a többség ilyen esetben.
2020. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lachesys ***** válasza:
100%
a pasidnak nem kellesz. ne menj le kutyaba, szakits
2020. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz magadnak, akkor veszel egy nagy levegőt, és szakítasz vele, ahelyett, hogy hagyod, hogy a gyávasága miatt még több fájdalmat okozzon.
2020. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez lenne célszerű tudom. Viszon szeretem :(
2020. júl. 21. 15:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez lenne célszerű tudom. Viszon szeretem :("


Ő viszont ettől mèg nem szeret. Legalábbis nagyon ez látszik. Megalázhatod magad, de azzal előrèbb nem jutsz, csak jobban fog fájni.

2020. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, és? Erre a fajta szeretetre vágysz? Ha nem táplálod, el fog múlni és ezzel legalább megadod magadnak az esélyt egy boldog kapcsolatra. Jelenleg még esélyt sem adsz magadnak, szabotálod a saját életed. Ne áldozz fel mindent egy érzelemnek, nem ér ennyit.
2020. júl. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
teljesen igaza van mindenkinek! ment a like! viszont, hozzáteszem, h ezen kivül van 100 másik dolog ami jó ebben a kapcsolatban, és emiatt nem tudom elengedni :(
2020. júl. 21. 20:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába jó, ha már nem szeret, ès nem akar összeköltözni.
2020. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!