Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknél született baba, mennyiben változtatta meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
6 hetes és szoptatok, azóta viszont abszolút nincs libidóm és tartok tőle, hogy míg szoptatok nem is lesz.
2020. júl. 23. 06:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen, a prolaktin és a kimerültség együtt komoly libidó gyilkos.

Fogadj meg egy tanácsot egy nagycsaládos anyától! Szexeljetek!

Evés közben jön meg az étvágy. Lehet, hogy épp nincs kedved, de akkor kezdjetek egy kis masszázzsal, összebújással. Menet közben már élvezni fogod.

Neked is jót tesz, szükséged van rá. Viszont ha nem szexeltek, nagyon gyorsan teljesen le fogtok szokni róla. Utána már akkor se lesz szex, ha te szeretnéd.

Minél gyakrabban bújtok össze, annál hamarabb áll helyre a libidód. Ez nem azt jelenti, hogy naponta többször, de azért a heti 2-3 jó, ha összejön (nálunk, nekünk ennyi az igényünk.)

Kis spontaneitást vigyetek bele, kisgyerek mellett sokáig nem akkor szexeltek, mikor akartok, hanem amikor tudtok. 🤷‍♀️

Nagyon-nagyon fontos!!!!

Intimitás ne csak az ágyban legyen!! Egy nyakra puszi, egy simogatás, egy kis összebújva alvás, bókok, kedveskedések: sokkal fontosabbak, mint a szex! Ezek nélkül csak dugni fogtok gépiesen, és a végén egyikőtöknek se lesz kedve hozzá.

2020. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

*Nagyon-nagyon fontos!!!!


Intimitás ne csak az ágyban legyen!! Egy nyakra puszi, egy simogatás, egy kis összebújva alvás, bókok, kedveskedések: sokkal fontosabbak, mint a szex! Ezek nélkül csak dugni fogtok gépiesen, és a végén egyikőtöknek se lesz kedve hozzá.


És Humorral még a legnehezebb pillanatokat is feltudod hozni.


Ez egy nagyon nagyon jó tanács-fogadd meg.

2020. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Meg a kommunikáció. Nekem terhesség alatt is eltűnt a libidóm, de a férjemmel meg tudtam beszélni és ő abszolút partner volt a kérdésben. Néha bevállalom, hogy egyoldalúan kedveskedek neki, kevésbé fárasztó, gyorsabban letudható, és addig sem érzi magát elhanyagolva, mint férj :D Nekem az összebújások, csókok, az, hogy kiveszi a kezemből a gyereket kérés nélkül is, csak hogy le tudjak fürödni, sokkal többet jelent jelenleg, mintha orbitális szexmaratonokat tartanánk. Viszont egyetértek az első válaszolóval, néha akkor is bele kell menni és kicsit mondhatni "magadra erőltetni" a dolgot, ha nem érzed azt, hogy most annyira nagyon kedved lenne hozzá. Ha már semleges, akkor már jó :D Ha nagyon nem kívánod és a gondolata is elborzaszt, akkor viszont még ne erőltesd, adj magadnak még pár hetet, nem kell sürgetni a kérdést.


Egyébként úgy általában a mi kapcsolatunk szorosabb lett, még inkább egységként működünk, a kommunikációval eddig sem volt gond, de most mintha nagyságrendekkel jobb lenne, valahogy mind a ketten sokkal jobban figyelembe vesszük a másik szükségleteit és igényeit, ami a gyerek előtt nem volt ennyire jellemző, sokkal empatikusabban állunk egymáshoz. Szóval nekünk a kapcsolatunk minden nehézség ellenére is csak előnyét látja a gyereknek.

2020. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

6 hét az még nagyon az eleje. Még minden dolog új, szokni kell.


Nekem 6hetesen írt fel fogamzásgátlót a doki, ami miatt 2 hónapig szinte megállás nélkül véreztem. A hegem is fájt, éjszakáim sem voltak, illetve én a testem változását sem tudtam feldolgozni (csikok, lógó has)

3 hós volt a fiunk, mikor először szexeltünk (azt hozzáteszem, terhesen is el lettem az elején tiltva tőle, így 8 hónap kimaradt)

Fura volt nagyon, de jobb mint amire számítottam. Eleinte csak olyan havi 2-3 alkalom volt. Majd úgy heti 1.Férjem totál megértette, hogy bennem mi zajlik. Aztán úgy ib fiunk 1éves koráig ez volt. Abbahagytam a szoptatást, nálam utána jött meg az "étvágy".

Most ami "zavaró tényező", hogy fiunk köztünk alszik, ezt nagyon elrontottuk. Most 15 hónapos. Elötte kb mindig csak az ágyban csináltuk, most ha este jut eszünkbe, kisétálunk a nappaliba. Vagy a konyhába, vagy bárhova :D

2020. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
3 A kommunikáció szöveget meg abba kéne hagyni. Ez a halálom, de a férfiak nagy többségének is.
2020. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 5ös!

Miért kellene a kommunikációt abbahagyni?

Te nem beszélsz meg semmit a pároddal? Nagyon sajnálom szegényt, már ha van... azon sem csodálkoznék, ha nem lenne.

Egy normális kapcsolatban a felek megosztják a másikkal az érzelmeiket, félelmeiket, vágyaikat stb... és ezt ha nem kommunikálva, akkor szerinted hogyan teszik?!

Jöjjön rá a másik, én mit akarok, ha nem jön ra, akkor meg egy szemét érzeketlen tuskó... hagyjuk már...

4es voltam...

2020. júl. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
5. Pedig ha nincs kommunikáció, nincs libidó. Nagyon sok házasság abba megy tönkre, ha a férfi duzzog, hogy az igényei háttérbe szorultak, pedig múltkor is mosogatott, aztán mégse lett este szex.:D Aztán jön a "jogos" szerető-keresés (és lebukás után a válás), mert ha nincs szex, az asszony biztos nem szereti és csak a gyerekhez kellett. Közben meg a nő pont azon sír, hogy milyen magányos, meg ő csak arra kell, de a férje nem akar vele beszélgetni...
2020. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
#5 milyen szerencse, hogy a férjem ezek szerint nem tartozik a "férfiak többségébe". Normális párkapcsolat igenis a kommunikációra épül, nem vagyunk gondolatolvasók, társakként meg igenis fontos tudnunk egymásról, hogy kit hogyan érint bizonyos élethelyzet, mit érez, mit gondol, mik a vágyai. Sokkal közelebb hozza a párok nézőpontját egymáshoz, ha ezeket meg tudják beszélni, de nyilván ha annyira a "halálod", akkor lehet csodálkozni, hogy x éven belül válás van, meg "jajj, a gyerek tönkretette a kapcsolatot".
2020. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Itt semmi köze a kommunikációnak semmihez!

Anyucinak nullára tette a gyerek a libidóját, átment anyuci üzemmódba. A gyerek az első, alárendel mindent és mindenkit.

A tudata beszűkült, csak és kizárólag az érdekli mi van a gyerekkel.

Mivel otthon nincs szex,és semmi sem olyan mint régen, a természete megváltozik és kvázi megszűnt annak a nőnek lenni akit a férje régen szeretett, így tönkremegy minden. Apuci először veszekszik, nem érti, majd félremegy.

Ezért van az, hogy a kapcsolatok nagy részét a gyerek tönkreteszi.

Ez így van, ha kimondjuk ha nem.

2020. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is ezt tudom javasolni, hogy kezdjétek el akkor is, ha épp nincs kedved hozzá. Nálunk fél éves a baba, nekem is csökkent a libidóm, pedig nagyon aktív voltam a szülésig. Viszont így is kezdeményezek a férjemnél, ha nincs kedvem éppen, akkor is. Közben mindig megjön a kedvem nekem is, olyan még nem volt h megbántam h elkezdtük.
2020. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!