Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján lehet a személyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehet a személyiségem jobban bejön neki?

Figyelt kérdés
Egy sráccal sétáltunk a sötétben, amikor megalltunk meg akart csókolni, én nem hagytam, mert mindig azt éreztem, hogy csak a külsőségek miatt tetszem neki. Később egy haverjával beszéltem erről, és ő azt mondta, hogy neki csak annyit meselt a srác, hogy ahogy beszélgettünk a sötétben, nem is nézte a testem, de úgy érezte hogy abban a pillanatban "mentálisan" nagyon közel voltunk és ezért akart megcsokolni... Ez valami hatalmas bullshit, igaz? :D az az igazság, hogy vonzó számomra, de úgy érzem hogy ő nem a személyisegem miatt érdeklődik irántam

2020. júl. 25. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem a kétségeidet, olyan szép vagy, mint Hófehérke, de a Vasorrú bába jellemével? Nem kellene ennyire sarkosan gondolkoznod.
2020. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Meg akart csókolni. Te nem hagytad. Ugye nem vársz tőle bármit is a jövőben?! És nem mész vele többet sétálni!
2020. júl. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
"A külső megfog, a belső megtart"!! A legtöbb kapcsolat fizikai vonzalommal indul, és ezzel nincs is semmi baj ( meglátsz egy fiut/lányt, megtetszik, randiztok és ha tetszik a jelleme is akkor eldöntöd ha lehet köztetek akár egy párkapcsolat is a jövőben) ez igy norlmális. A szerelem/szeretet ami egy jól működő kapcsolat alapját képezi, az csak idővel alakul ki. Nálad felmerül a kérdés, hogy mióta ismeritek egymást. Mert ha csak pár hete vagy hónapja, akkor adj neki esélyt, hogy megismerjen, másképp hogyan dönthetné el ha tetszik neki a jellemed? Amúgy egy csók nem valami nagy szám, attól nem leszel sem több sem kevesebb a szemében, a lényeg hogy annál tovább ne jussatok, meddig nem vagy nem vagy meggyőződve a szándékairól.
2020. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!