Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem gáz ha egy pasi azt írja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gáz ha egy pasi azt írja hogy hiányzol? És mi lesz vele amíg nem láthat?

Figyelt kérdés

felnőtt férfi 43 éves. Miért ír ilyeneket egy nőnek?

Nem volt közöttünk még semmi...


2020. júl. 26. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Na, az ilyen nőnek nem szabad, hogy kapcsolata legyen.

Vagy ha igen, akkor valami fogyatékos bunkóval.

2020. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Összekever valakivel, vagy szórakozik veled valaki.
2020. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
2+Ismeretlenül, vadidegen ként egyetlen normális, komolyan gondolkodó pasit nem találsz aki ezt leírná.
2020. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol írta a kérdező hogy vadidegen pasi írta neki? Ilyeneket én is szoktam mondani egy nőnek a munkahelyemen akivel nagyon jóban vagyok. Tudja hogy játszok, de bele szokott menni :)
2020. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Ha lenne köztetek valami és hiányoznál neki, az oké. Az, hogy nem tud magával mit kezdeni? Wtf?!
2020. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A "hiányzol" szerintem aranyos. A "mi lesz velem, amíg nem vagy itt?" viszont túlzás egy felnőtt férfitől :S
2020. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!