Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem hogy már nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem hogy már nem szeret pedig ugyan úgy viselkedik velem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal az első 5 hónap számomra szenvedés volt mert én szerelmes voltam belé teljes szívemből szerettem viszont fordítva ez nem így volt, csak egy elfoglaltság voltam neki amit utólag tudtam meg,emiatt véget vetettem ennek a kapcsolatnak másrészt rengeteget veszekedtünk ő sosem látta be a hibáit és letojta az egészet. A szakítás nagyon megviselt,szenvedtem aztán írt egy üzenetet hogy mennyire megbánta stb. Nem válaszoltam neki napokig aztán ráírt barátnőmre hogy adja át az üzenetet hogy megszeretne változni értem és hogy szeret. Ekkor sem válaszoltam,viszont összefutottunk az utcán ,a barátjával volt,megállított (azt tudni kell hogy a barátjával nagyon rosszba vagyunk) elküldte miattam a barátját,előtte soha sem tett ilyet és nem is vállalt fel. Beszélgettünk és a szemembe szerelmet vallott. Azt mondta megváltozik mert rájött mennyire rossz nélkülem,adtam neki egy újabb esélyt és mintha kicserélték volna! Folyton dicsér sok időt áldoz rám szeretget és ha összekapunk próbálja megoldani. Jól megvoltunk egymással soha nem voltam még ilyen boldog és azt mondta ő sem viszont két napja valami van velem. Azt érzem hogy nem szeret pedig ugyan úgy visekedik,eszembe jutnak a régi rossz emlékek És ezzel elijesztem saját magamat tőle pedig nem akarom. Vele akarok lenni de rettegek attól hogy újra csalódok és hogy kiszeret belőlem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem tudom mit kéne tennem ezt már említettem neki és meg is nyugtatott hogy nagyon szeret és szerelmes de nem ért semmit. Azt érzem depressziós vagyok és ezt próbálom arra kivetíteni hogy nem szeret de lehet hogy csak bebeszélem magamnak

2020. júl. 26. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Az ember a jövőjét mindig megérzi egy adott emberrel kapcsolatban, akár egy jó ismerőssel kapcsolatban, akár baráttal kapcsolatban, akár társsal kapcsolatban, csak ha nem pozitív az érzés azt próbálja magában elfojtani, és nem figyelni rá.


Nálad ez van. Te döntöd el, hogy az adott emberrel töltött idő megéri-e neked azt, hogy utána fájjon. Ha meg, akkor fojtasd, ha nem akkor most kell lelépni.

2020. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy depressziós vagy? Sajnos neked kell eldöntened, hogy a megérzésedre hallgatsz vagy a párodnak hiszel.1 kapcsolatban legfontosabb a bizalom eléggé szereted-e és vele maradsz. Én is voltam úgy, hogy éreztem szinte már tudtam, hogy ennek a helyzetnek rossz vége lesz de én mentem a saját fejem után de sajnos a megérzésem bejött.
2020. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!