Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt. Végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt. Végleg elhatározta, 800 km-e költözik. Szeret, hív hogy menjek vele. De nem igazán tudok, és nem is akarok odaköltözni. De vele akarok lenni! Mit tegyek? Több lenn!

Figyelt kérdés

Azt, akarom, maradjon! De ő eldöntötte, hogy megy mindenképp!

Távkapcsolatról maximum átmenetileg lehet szó, mert arra hosszútávon egyikünk sem hajlandó. Tehát vagy megyek, vagy szakítunk...

Kikészültem, mert nem akarom, hogy elhagyjon. Miért ragaszkodik a költözéshez? Nem akarok ott élni!

Ő ezt olyannyira eldöntötte, hogy még a szakítást is bevállalja, hogy ha nem akarok vele tartani. Szóval nem lehetek neki valami fontos. De közben meg mondogatja, hogy sokkal boldogabb lenne, ha vele tartanék, mert szeret...


2020. júl. 27. 13:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bajorországba akar menni. Nyirkos vidék, nem tudok németül, rajta kívül mindenkim itt él!
2020. júl. 27. 13:21
 2/23 anonim ***** válasza:
Mindenről írsz, csak a részletekről nem. Hová költözött? Volt itthon munkája? Elég pénzt keresett vele? Meg tudtatok volna élni belőle együtt? Te miért utasítod teljesen el a költözést?
2020. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy segítene megoldást találni, ha tudnánk mi a motivációtok... Ennyi leírásból nyilván a szakítást lehet csak ajánlani.
2020. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Azt írtam, akar... Helyes kifejezés, hogy fog, mindenképp... Nem tudom, hogy bírjam maradásra... Sörös, hangos, hózentrágeres, zoknis emberek közé akar vinni!
2020. júl. 27. 13:23
 5/23 A kérdező kommentje:
Nekem semmi motivációm, neki anyagi okai vannak. Pénz.
2020. júl. 27. 13:24
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben nem tudtok dűlőre jutni akkor sajnos vége lesz. Ha helyben lenne párom, eszembe nem jutna messzire költözni. Ezek szerint sajnos az a hely ahová költözik, fontosabb neki mint te vagy.
2020. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Most már megválaszoltam a felsorolt kérdéseket a kommentekkel, remélem.
2020. júl. 27. 13:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj bele, hogy ha nem mész vele, szétválnak az útjaitok. Ezek szerint ő nem szeret Téged annyira, mint Te őt.

Ffi.

2020. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem tudsz németül, egy leküzdhető akadály. A nyirkosság egy kifogás, a család egy valós probléma. Végleg ki akar menni vagy csak néhány évre? Mi az ő motivációja?
2020. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Bocsi! Gyorsabban válaszolsz, mint kérdezek :)
2020. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!