Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok elmenne füvezni, holott tudja hogy titeket zavar, hogy szív?

Figyelt kérdés
Nem az a probléma, hogy elmegy barátokkal, hanem annyi, hogy füvezik közben. Ritkán szokta, viszont számomra kiábrándító akkor is.
2020. júl. 27. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Minek vagy egy féreg drogos barommal? Ilyen keveset érsz?
2020. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Mivel sportolok,és totál más eletmódom van,nyilván össze se jövünk.Ha később áll neki ilyesmiknek,akkor viszont nem egymást kerestük.Én nem ítélkezem,csak az ilyesfajta életvitel számomra elképzelhetetlen,és nem is akarom ,hogy bármiféle közöm legyen hozzá.

Mindenki keresse, megtalálja a saját preferenciájához közel eső párját.

2020. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem zavarna, mert drogos nem lenne a párom. És nem, pont nem érdekel, hogy "a fű nem is drog" meg "az alkohol rosszabb" meg "ettől nem lesz függő" és társaik.
2020. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
De miért v együtt egy drogossal?
2020. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak néha csinálja az még a szerencsésebb eset

De ha neki fontosabb a füvezés mint a te véleményed akkor hagyd ott a francba

2020. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem az zavarna, hogy nem zavarja a páromat, hogy engem zavar, ha füvezik, hanem az, ha droghasználó lenne, vagy bármi más függősége lenne.
2020. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok a fűvel. Életemben 5-ször szívtam kb ha nagyhaveri vagy ismerősi körben előkerült. Elég szar, szerintem az alkohol sokkal ütősebb nála. Na nem mintha inni is túl gyakran innék.
2020. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7#

És neked mi bajod a fűvel?Miért csak 5ször szívtad?Miért nem szívod naponta, sörözés helyett?

Ha egyszer nem kell,akkor mit erőlteted? Bábszínházba se járok,és nincs bajom vele.Egyszerűen nem érdekel.

Mondam hogy nem érdekel,hogy ki,mennyit szív,csak nekem ne kelljen.És nem is fogok olyan nagyhaveri körbe tartozni,ahol szívják.

Mert nem az én stílusom.

2020. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. A nagyhaveri körön nem tudom mit nem értesz. Neked is biztosan van a 30 legközelebbi, 20-40 év közti ismerőseid közt pár, aki biztos szív. Lehet csak évente párszor látod őket, vagy ritkábban, lehet csak ritkán ültök össze.


Naponta sem sörözök. Évente ha 10x iszok alkoholt.


Mi van? Nem erőltettem a füvet. Mindenki azt csinál magával, amit akar. Ez a hülyeség amire szóltam, hogy "nekem nem lenne drogos párom". Érdekes tőlem mindig megtudták max pár hónap után a barátnőim, hogy szívtam már párszor az életben, miközben ők is ugye soha, és ellene vannak. Sosem volt ez kerékkötője egyetlen kapcsolatomnak sem.


Az is hülyeség, hogy valakinek állandóan bódítószerekre van szüksége, hogy elviselje az életet, de az is, hogy valakitől csak azért nem akarnék semmit, mert próbált már életében bódítószert.

2020. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor lehet nem ugyanarra a dologra reflektáltunk.Én arra a részre irtam,hogy "nem tudom mi bajitok a fűvel"

Mert ebbe a játékba nem megyek bele,ami oda vezet persze,hogy nem is káros,hollandiában legális,meg tkp a szesz károsabb...


Nyilván hogy valaki élete során kipróbálta,nem lett drogos,és attól még nem kell élete végéig vezekelnie.

Az nem kizáró ok,hogyha valaki egyszer,kétszer megpróbálta.Én is elszivtam 13évesen 2cigit,majd később is 3-4 et.

Ettől még nem kaptam tüdőrákot.

Csak hallottam már nem egy olyan esetet,hogy csak havonta 1-2,aztán csak amikor buli van,aztán jön,hogy csak hétvégén,utánna meg csak.

Az ilyesmit nem szeretném megélni valakivel,akivel együtt vagyok.

2020. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!