Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szexel velem a feleségem?

Figyelt kérdés

40 éves férfi vagyok.13 éve vagyunk együtt a feleségemmel. 3 éve vagyunk házasok.Gyerek nincs.Az utóbbi 2 év sajnos siralmas.Sokat veszekszünk, és a nemi életünk is eléggé halovány.Megváltozott,mindenbe beleköt, mintha szándékosan provokálna.Pedig tényleg mindent megpróbáltam már, vettem neki ajándékot, elmentünk kettesben vacsorázni, stb. Nem értem,nem tettem semmi rosszat, mégis úgy viselkedik velem.Hiányzik a szex vele! Kettőnk közül én voltam az aktívabb a szexben,így ezt elég nehezen élem meg. Fél éve folyamatosan elutasít, akárhogy próbálok felé közelíteni.Azt mondja, nem érdekli már a szex, jó neki nélküle, minek az, stb. De persze tudom, hogy ez nem normális így.Hozzáteszem gyorsan, hogy nem nézek ki egy átlagos 40-esnek.Évek óta sportolok, odafigyelek az egészségemre.Mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy sok nő szeretne ilyen 40 éves férjet magának.

Van egy barátője, akivel mostanság sokat lógnak együtt. A csajt elhagyta a férje, ezért most bánatában összefekszik mindenkivel, akivel csak tud.Attól tartok, hogy rossz írányba befolyásolja az asszonyt.Persze, ha ennyi esze van...

Ráadásul mostanában a pénzzel is gondok vannak, mert nem ad haza egy forintot sem már 2 hónapja!Amit eddig közösen fizettünk, azt én fizetem. Mindig kifogásokkal jön, hogy most levontak tőle, meg stb.És ez nagyon dühít, nem szeretem ha hülyének néznek!Már arra is gondoltam, hogy megcsalom valakivel, vagy élmények 1 prostihoz, mert már nem bírom ezt így tovább.

Ti mit tennétek a helyemben?



2020. júl. 27. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ő már megcsalt.
2020. júl. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
20%
én már rég prostiztam volna, vagy szerzek egy barátnőt
2020. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
92%
Csal téged.
2020. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 Niktoon ***** válasza:
92%

Szerintem van valakije.

Akkor szoktak ennyire elutasitoak lenni, ha már más emberbe fekteti az energiat.

Persze nem biztos, de ez így olvasva nagyon úgy tűnik.

33/n

2020. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
41%
Ha veszekedtek, akkor persze, hogy nincs kedve szexelni. De mégis min veszekedtek? Nem veszed ki a részed a házimunkából?
2020. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
41%

Teszteld le! Mondd neki, hogy elmentél félreb.szni egy .urvával és nézd meg hogyan reagál. Ha már nem jelentesz neki annyit, akkor nem lesz olyan heves reakciója. Ebben az esetben érdemes lehet leülnötök és átbeszélnetek, hogy mi is történik éppen veletek. Egyikőtöknek sem jó, ha a másik kilépőfélben van a házasságból, de nem meri bevallani.


Ha hevesen reagál, akkor sokkal nagyobb a garancia arra, hogy menthető az állapot, viszont ebben az esetben meg kell győznöd róla a feleségedet, hogyha bármiben tudsz, akkor segítesz neki, csak tegyen annyit, hogy kommunikál veled. Mondd el neki, hogy számodra fontosak a régi dolgaitok és számítasz rá azokban ezután is. Szex ügyben meg csináljatok közösen valami újat, ami lehet neki is segítene helyre rázódni testileg-lelkileg.

2020. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy azért tűnik el a pénzéből, mert befizeti magát meg a szeretőjét egy szobára egy pásztorórára.
2020. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
82%
43 vagyok, korai klimax, négy éve senki kedvem a szexhez. Szerencsére a férjemnek nem az jutott először eszébe, hogy megcsalom.
2020. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a válásra készül.

Azért provokál, hogy te mond ki, ne ő, így majd te leszel a hibás, nem ő.

2020. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
94%
8: ezt mondjuk el lehet mondani a férjnek.
2020. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!