Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, amelyikőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, amelyikőtök megcsalta párját, vagy szakított vele egy másik nőért, az mennyit őrlődött előtte?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik szerették a párjukat, de valamiért (ezt is írjátok le) továbbléptek. Nehéz döntés az ilyen? Kivel hogy beszéltétek ezt meg?

2020. júl. 28. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Én vagyok az, akit megcsaltak és kidobtak.


Indok : nem foglalkoztam vele eleget (nem változtam meg érte ) .


Az új nő csak egy pótlék volt . 2 hét után szakítottak .

2020. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Három barátnőm volt egyszerre.

Kettővel szakítanom kellett,mivel ezek kialakuló kapcsolatok voltak.Kerestem a megfelelőt.

Nagyjából 2hónap kellett,hogy dönteni tudjak.

Ez alatt viszont mégis volt valami kötődés,és ezt meg is éreztem.

Egy kicsit furdalta a lelkemet,hogy ezt csináltam.

Ugyanis kedvesek voltak,és jo együtt töltött randijaink voltak.

Az első héten nem nagyon tudtam megemészteni.Kellett 1 hónap,míg letisztultak a dolgok.

50F

2020. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem csalt meg a párom de úgy csinált mintha mise történt volna még le is tagadta és elkezdtünk beszélgetni én meg beláttam, hogy sokat magára hagytam. Munka után el mentem a munkatársaimmal nő létemre velük nevetgéltem szórakoztunk és a párom el mondta, hogy ez csúnya dolog mert ahova engem nem hívnak ő oda nem is megy. Röviden ennyi nem csak az egyik tehet mindenről.
2020. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!