Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel az utóbbi 1 hónapban elég rossz volt a helyzet. Intimitás nagyon kevés, szex is, igazából látszott rajta, hogy nem is akarja velem, meg mondta nem tud férfinak tekinteni. Többnyire csak hétvégente találkoztunk, de nem volt olyan alkalom, hogy nem veszekedtünk volna, igazából nem is veszekedés volt, csak a problémáit velem nehéz volt azonnal feldolgozni és kiült az arcomra, hogy bánt. Na mind1. Odáig fajult a helyzet, hogy vasárnap kijelentettük utolsó esélyem van a változásra. Nagyon sok mindenben hibás vagyok, tény. Hétfőn bejelentette, hogy nem tudunk hétvégén találkozni, mert ottalvós buliba megy, a házigazda a főnöke, aki amúgy nyomul rá. Ez nekem nem fér bele. Egyszerűen nem. Hiába azt mondta, hogy leállította, meg nagyon kellemetlennek gondolja a szituációt. De ha igy gondolja, hiába, hogy ott lesz rajta kívül még 5 másik kollégája is, miért alszik ott? Akivel előttem volt azt érzelmileg csalta meg velem, ezt tudni kell, ez miatt lehet egy kicsit féltékenyebb vagyok, mint kellene. Azt mondja őt nem érdekli az az ember, de akkor miért alszik inkább ott, minthogy a párjával hazamenjen aki akár hajnali 4 kor is elmenne érte bárhova? Szóval szét mentünk. Azt mondta ő tőlem nem akar semmit már, max barátként, viszont hajnalban már azt írta, hogy ha akarom adhat egy esélyt még, mert én biztos ezt szeretném. Nagyon kivagyok.
2020. júl. 28. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez felejtős. Egyrészt, ha a párja vagy, miért nem hívott el a buliba téged is?

Azok után, hogy valaki azt mondja nekem, hogy már csak barátként akar tőlem valamit, meghogy még ő ad nekem esélyt úgy, hogy csak azért mert én szeretném, miközben ő volt a hibás, hát biztos, hogy nem.

Gondolom, azt várta volna, hogy könyörögj a bocsánatáért.

Ne tedd, hosszútávon nem lesz értelme.

Kitartás!

2020. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Még nagy kegyesen ő adna neked egy esélyt? Behalok. Dobd ki, mint macskát xarni.
2020. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Az írásod alapján ő már saját magától döntött. Számot, emailt stb. mindent változtatsz és elkezded az életedet egyedül szépen felépíteni. És legközelebb óvatosabb leszel kit engedsz magad mellé.
2020. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tegnap kidobtam. De szerintem ő erre játszott. Mondta, hogy inkább én dobjam ki, mert ha ő teszi, jobban fog fájni nekem. Én tényleg őszintén szerettem, meg még legbelül most is, de annyi fájdalmat adott az utóbbi hónapokban, hogy lehet tényleg így a jobb. Keresni nem lehetett, hogy mi a helyzet vele, mert ez is zavarta, zaklatónak tartott, ez annyira fájt. Nem tudom miben reménykedtem.
2020. júl. 28. 16:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő engem tart hibásnak mert kérte könyörgött, hogy változtassak a viselkedésemen, amit megigértem neki, de még sem sikerült. Én csak többet akartam volna vele lenni, többet beszélni vele, egy idő után már alig kerestem, de még az is sok volt neki. Mégis csak egy pár voltunk.
2020. júl. 28. 16:24
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem te voltál a hibás, amiért sokat kerested. Ő sosem becsült meg igazán. Engedd el. Nehéz lesz az elején, de később csak jobb lesz.
2020. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, ő is tudja, hogy nem becsült meg. Nem is tudott, hisz nem tud rám férfiként tekinteni. Ez nagyon fájó dolog, még ha van is benne igazság. Kicsit túl érzelmes vagyok.
2020. júl. 28. 16:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert valaki érzelmes, még igen is lehet férfias. Más pont ezt fogja értékelni benned.

Én is ilyen típusú lány vagyok, sokkal jobb, ha valaki kimutatja az érzéseit.

2020. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha nekem egy nő azt mondta volna, nem néz rám férfiként, ott abban a másodpercben FÉRFIASAN búcsút intettem volna neki! Ha nem tekint rám férfiként, akkor minek néz? Tudod ki esedezne meg féltékenykedne rá. Nekem ez olyan sértés lenne, hogy jobb szakítóokot nem is lehetne találni. Nekem se kellene olyan nő, akire nem tudnék nőként tekinteni. Egyébként volt ilyen, de azzal szakítottam is.
2020. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Megígérted a lánynak, hogy megváltozol, de nem tetted meg.

Ne csodálkozz, ha megbízhatatlannak tart, akivel nem tervezhet egy életet.

Ereszd el őt, kezdj ismerkedni mással és tartsd a szavad.

2020. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!