Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Hosszú lesz!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történetem a következő..

Megismerkedtem egy férfivel egy társkeresőn, ő 28 éves én 23 vagyok.

3 hónapja ismerjük egymást ebből másfél hónapja vagyunk együtt.

Eleinte minden szuper volt de az utóbbi időben úgy érzem nem foglalkozik velem eleget. Sokat dolgozik (éjszakai munka), így nappal leginkább alszik. Sokszor csak úgy találkozunk, hogy atmegyek hozzá mikor végez és mikor megy akkor jövök el tőle.

De viszont volt olyan alkalom amikor napokig nem tudtunk találkozni, mert elutaztam, ő viszont akkor szabadnapos volt és mikor jöttem vissza haza nem találkoztunk, mert ő inkább a barátjával ment bulizni.

Buli... Heti rendszerességgel jár a barátjával, amit mindig akkor szerveznek be amikor én nem tudok velük menni. Ez nagyon furcsa dolog nekem. Én azon a véleményen vagyok ha valakinek párkapcsolata van akkor nem járok el minden hétvégén hanem kicsit ritkábban, főleg nem a párom nélkül.

Alapjaraton féltékeny vagyok ilyenkor, mert rengeteg lányt a buliban ismert meg akikkel mai napig szokott beszélgetni.

Nos, amikor elment legutóbb bulizni két lány is ismerőse lett facebookon akik barátnők, ugyanott dolgoznak. Rakerdeztem kik ők, ott ismerte meg őket ? Azt válaszolta a barátom, hogy nem ismeri őket, bejelolte őt is meg a barátját is. Valószínűleg úgy, hogy a buli oldalan feltöltött kép alapján találtak rájuk és azért!

Ekkor már semmit sem hittem el a történetből kértem mutassa meg a facebook üzeneteit. Mondanom sem kell, hogy nem akarta mert ez hülyeség, hogy nem bízom benne és ezért sem fogja megmutatni.

Végén kivettem a kezéből a telefont és meglattam egy lányt akinek férje illetve gyereke van már, hogy beszélgetnek és nem is akármit..

A lány képet, videót küldött a nemi szerverol amit a barátom hasonlóképpen honoralt, plusz olyanokat írt neki, bárcsak ott lennék.

Kerdore vontam, azt mondta csak húzta a lány agyát, szivatta, sose találkozott volna vele, mint kiderult buliban ismerkedtek meg de a barátom elkuldte, a lány elkerte barátom legjobb barátjától a párom nevét, bejelolte facebookon, barátom vissza és ez már egy hónapja folyik a hátam mögött.

Teljesen összetorve mondtam neki, hogy de hát akkor már együtt voltunk és erre azt mondta a barátom, hogy ez nem megcsalas még amúgy is a kapcsolat elején voltunk, nyilván fél év múlva ilyen nem férne bele es nem tenne ilyet, de amúgy sem akart semmit a nőtől.

Nem tudom mit gondoljak most, szerintem mindegy, hogy egy nap vagy 10 év az elejétől fogva nem kéne ilyet csinálni, és hazudni főleg hogy megigerte hogy nem fog hazudni nekem.

Persze a legjobb barátja tudta az egészet és képes volt azt mondani nekem, hogy a párom őszinte és sose hazudna, megbízhatok benne!

Szerintetek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Ja igen tudom az sem normális, hogy ennyire féltékeny vagyok de annyiszor hazudtak és atvertek, hogy nem tudok bízni.



2020. júl. 28. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele azonnal!

Aki ilyet csinál az nem tisztel téged. Sem most, sem később.

2020. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
67%
Strigula vagy a sok közül, babàm!
2020. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy, ha ezt hagyod. Másfél hónapja vagytok együtt, de már egy hónapja más nővel chatszexel. Hagyjuk már. Lapát.
2020. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na én tutti szakitanék vele... Még most igy az elején... Mert most ha adsz neki még egy esélyt visszafog élni vele... Gondolja majd áhhh ugyis megbocsájt.... Ne legyél senkinek a lábtörlöje...
2020. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem a párod, mert egyáltalán nem viselkedik úgy. Alig találkoztok, de amikor lehetne, akkor is inkább bulizni megy nélküled, lazán ismerkedik melletted is, azt se tudod, mit csinál, amikor nem vagytok együtt. Ilyen alapokkal miféle kapcsolat épül szerinted?

Nem a haverok a baj, hanem hogy ugyanazt az életformát folytatja, mint egyedülállóként. Vajon hány hónap után hagyná abba? (Az ő gondolkodásmódja szerint.) Meddig "normális" ez szerinte?

Elárulom, semeddig. Egy friss kapcsolatban az ember ragyog, alig várja, hogy találkozzon a másikkal, nem pedig másokkal chatszexel.

Ha te akarsz lenni az ügyeletes állandó szex az életében, akkor maradj. Ha nem, akkor hagyd őt a búsba.

2020. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az nem magyarázat arra, hogy az átalgosnál féltékenyebb vagy mert sokat csalódtál. Akivel összejössz az tiszta lappal induljon. Nem Ő csalt meg Téged, hanem mások. Az indokolatlan féltékenység pedig vezethet oda, hogy egy idő után tényleg megcsal/otthagy, mert nem bírja elviselni. Egy párkapcsolat a bizalomról szól. Ha úgy indul, hogy valamelyik fél nem bízik a másikban akkor annak semmi értelme. Nem kell csak azért párkapcsolatot keresni, mert társadalmi elvárás. Légy egy kicsit szingli, nyugodj meg, ismerd meg magad, gondolkozz el azon, hogy miért csaltak meg. Mennyire vagy benne hibás, és ezen, hogy tudsz változtatni. Ha mindig ilyen srácokkal jössz össze nagy a valószínűsége, hogy ugyanaz lesz a végeredménye. Buliban nagyon kis eséllyel fogsz olyan pasit találni aki megbecsül, vagy olyan srácok között akik ennyit buliznak a barátokkal. Nekik még mindig az a fontos, hogy a barátok szemében menőnek tűnjön. Szívbaj nélkül ott kéne hagynod.
2020. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!