Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetnék ki ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Először is szeretném, ha ítélkezés helyett olyasvalakik írnának, akik tényleg tudnak valami tanácsot adni. Van egy férjem, akit nehezemre esik bevallni, de már nem szeretem. Sajnos tett olyan dolgokat, ami idáig vezetett. Mellette mindennapos veszekedések, volt már hogy inkább elmentem itthonról, amikor ő is itthon tartózkodott. Ő ezzel tisztában van, hogy nem szeretem már. Viszont van 2 közös pici gyerekünk. A legkisebbik nemrég született.

Így a két gyerek mellett nem is merek ismerkedni, mert valahol tudom, hogy senkinek sem fogok már kelleni 2 gyerekkel. Együtt élek a férjemmel, mert én sajnos nem tudok máshova menni, szüleim nincsenek. A picit még nem veszik be bölcsibe hogy dolgozni mehessek albérletet fent tartani. Nagyon boldogtalan vagyok. Mindennap sírva kelek sírva fekszek. Ráadásul a nagyobbik gyermekem érzi nálam a negativitást. Nagyon szeretnék ezen változtatni, de sajnos nagyon kilátástalan a helyzetem. Mi tévő legyek? Éljek vele együtt éveken keresztül a gyerekek miatt? Próbáltam ismét megszeretni, de nem megy. Tényleg nem. Pedig szerettem volna ismét szeretni Őt. Valaki tudna tanácsot adni?😔

Sajnos nagyon nehezek így a mindennapjaim.


2020. júl. 28. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"mert valahol tudom, hogy senkinek sem fogok már kelleni 2 gyerekkel. "


A három gyerekkel egyedül maradt barátnőm ma már boldog házasságban él. Megszületett a közös gyermekük is.

Nyilván, most nem az az aktuális, hogy párt keress magadnak.

Előbb meg kell oldanod a saját életedet a két kicsivel együtt.

De feladni nem szabad. Ne adj a sztereotipiákra. Mindenre van példa.

Türelem, min dent lépésenként.

2020. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Vegyél nagy levegőt, állj a talpadra.

Nézz előre, gondolj arra, hogy a kicsiknek most minden erődre szükségük van.

De ez még plusz erőt is kell adjon ahhoz, hogy kiláss a problémádból.

A napi rutin mellett nyiss kifelé. Ne menj el otthonról úgy, hogy nem viszed magaddal a gyerekeket. Tehát sétálni, barátnőhöz is csak velük együtt.

Nekik szükségük van a figyelmedre.

Megértelek, hiszen érzelmileg támasz nélkül vagy.

De csak most.

Ez később változni fog. Semmi sem örök. Ahogy a gyerekek

kicsit nagyobbak lesznek, még könnyebben tudsz velük mozogni.

Gyerektársaságba tudod vinni őket, tudsz az anyukájukkal barátságot

kötni,

megnyílik előtted a világ. Ovisok lesznek, te dolgozhatsz.

És akkor jön el a te időd. Mert akkor szépen félre is tehetsz,

hogy majd valahogy meg tudd oldani a lakhatásotokat.

Mi a szakmád?!

Van-e lehetőséged otthonról dolgozni?

Módszeresen készülj fel hármótok önálló életére.

Nem maradsz egyedül, meglásd.

Az élet ilyen. egyszer fenn, egyszer lenn.

Most neked nagyon nehéz.

Nem tudom, mi az oka, hogy kiürült a lelked a férjed iránt,

nyilván komoly oka van, történhettek dolgok, hiszen a kicsi nemrég született.

Talán az is lehet megoldás, hogy idővel menjen el a férjed.

De MOST ne erőltess semmit.

MOST kicsik fontosak, és utána következel TE, és meglásd,

minden meg fog oldódni.

2020. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!
2020. júl. 28. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy merülve, ezért sokkal borúsabban látod a világot, mint lenne. Az egyik legnehezebb amúgy is az egy gyerekről a kettőre váltani. Próbálj pihenni.
2020. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem biztos, hogy két gyerekkel. Ha az apa amúgy szereti a gyerekeit, csak egymástól hidegültetek el - az idősebb lehet vele marad, ilyen előszokott fordulni (családban is volt ilyen).


De, ettől függetlenül is találsz olyat aki ezzel elfogad. De! Készülj, hogy neki is lesz(nek) gyereke(i). Mivel ők azok akik elsősorban megérthetnek téged és úgy tudnak a gyerkekről is ezt-azt. Úgyhogy, emiatt ne fájjon a fejed.

2020. júl. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyi családsegítőt felkeresném, segítséget kérnék, pl.: pszichológiai tanácsadást is.
2020. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Költözz el a gyerekekkel, amint tudsz. Szerintem sokkal rosszabb azt látni egy gyereknek, hogy a szülei minden nap veszekednek, mint "apa nélkül élni".
2020. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!