Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólt már párod a súlyod vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólt már párod a súlyod vagy a test súlyod miatt?

Figyelt kérdés
ha igen hogyan reagáltál és mit tettél? Utána változott a kapcsolatotok?
2020. júl. 28. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen sosem a kapcsolataim során, de belül tudtam, hogy zavarja őket. Ez egyik esetben bizonyossággá érett, mikor megcsalt egy vékony és alacsony figurával, második esetben meg mikor csak úgy nem beszéltünk többet. Ez utóbbi mondjuk annyira nem is érintett meg.
2020. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz szólnia, hogy tudjam min kell változtatnom, viszont pontosan tudja, hogy van olyan személy akinek elsőbbséget kell adnom anyagilag, és majd utána jövök én. Nem mindig tud első lenni az ember bizonyos helyzetben.De már megtanulta, hogy nálam a súly változik, hol van hol nincs mint a mesébe.De súllyal együtt is, és vékonyan is szeret. Ez már bebizonyosodott az évtizedek alatt. Az ifjúság érdeke az első bizonyos helyzetekben, bizonyos időszakokban.Főleg a jövővel kapcsolatban. A terem meg egyebek:megvár. A türelemmel, kitartással, akaraterővel meg sosem volt problémám ha nagyon akartam valamit.

De az amit itt a Gyíkon tolnak a súllyal kapcsolatban az annyira röhely és életszerűtlen, hogy csak fogom a fejem.

2020. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Nem, pedig nem vagyok vékony. (Kövér sem.)


Ennek oka, hogy olyan diétát és mozgást tartok fent, amit megváltozott életkörülmények között (pl. új munkahely - több munka) is tartani tudnék. Ezért nincs az, hogy hirtelen hízok vagy fogyok, inkább tartom a súlyom.

2020. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

A súlyom és a testsúlyom nem ugyanaz? :)

Egyébként már szóvá tette, nem bunkón de kerek perec kimondta, hogy nem vagyok a legjobb formában és hogy szépen kikerekedtem. Nem haragudtam rá, szerintem nincs abban semmi, ha ilyen dolgokat is megbeszélünk. Én sem vagyok vak, látom, és érzem, hogy van mit leadni. Tudja, hogy nem viselem jól én sem, ha felszedek pár kilót. Nem érzem jól magam a bőrömben. Én is szóvá teszem, ha valami nem tetszik rajta, fogyott, hízott, máshogy vágatja a haját. Ez belefér a kapcsolatunkba, túl vagyunk már azon az időszakon, amikor virágnyelven beszélgettünk. Nem érzem magam megbántva, mert tudjuk, hogy mondjuk a másiknak, hogy ne legyen bántó.

2020. júl. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan volt már, hogy megjegyezte szerinte túlaggódom néha a súlyom. Én viszont úgy gondolom lefogyni sokkal nehezebb, mint nem meghízni. Ezért ha hízok 2-3 kg-t akkor mindig visszafogyasztom magam. Mondjuk ilyen ritkán van.
2020. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

100 kiló vagyok izomban.Mondta,hogy sokat eszek.

És a játszótéren letilt,ha a gyerekkel akarok hintázni:(

2020. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, aztán elvett egy malacot.
2020. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5 Súlyt tartani nehezebb. Lefogyni sokkal könnyebb.
2020. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 Szerintem meg nem, meg azok szerint a régen kövér ismerőseim szerint sem, akik nagy túlsúlyt adtak le és azóta tartják a súlyukat. De lehet valaki nehezebbnek találja a súlytartást, csak ilyen emberrel én még soha nem találkoztam.
2020. júl. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt egy exem...168cm magassághoz 57-59 kiló voltam.

Elég gyakran beszólogatott ...

Nem voltam vézna, de az elhízottól is messze. Ráadásul d kosaras melltartót hordok.

Hogy mit reagáltam...

Mondtam hogy ja, nem vagyok topmodell..de ha azt szeretnél akkor nem is értem mit akarsz tőlem. És ha belenézel a tükörbe akkor láthatod hogy téged sem a külsőd miatt választottalak.

Ebből lett mindig a gyerekes duzzogás.

Más gondok is voltak vele/ velünk, de hasonlóan ostoba és pitiáner dolgok. Szóval már rég vége..

2020. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!