Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bánt, mégse tudom otthagyni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bánt, mégse tudom otthagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lelki terrorban tart, de hiába tudom, nem tudom elhagyni. Mindig azzal jön ha összeveszünk, hogy akkor elmegy ha én ezt akarom és öngyilkos lesz. De én nem ezt akarom és akkor ilyenkor kénytelen vagyok engedni neki és könyörgök hogy maradjon és akkor ha bocsánatot kérek, marad. De már elegem van ebből. Mégse tudom elhagyni, mert félek mi lenne vele. Tudom hogy segítségre lenne szüksége mert depressziós. De valahol szeretem is mert vannak jó pillanatai, hisz ezért szerettem bele, az elején nem volt ilyen, idovel kezdett ilyenné változni. Nem tudom mit tegyek, 3 éve vagyunk együtt.
2020. júl. 28. 23:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, 25 éves, ő 26.
2020. júl. 28. 23:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, ha nem hajlandó rá hagyd ott, nehogy már a te hibád legyen ha bekettyózik.
2020. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó csak könnyű azt mondani hogy hagyd ott...de épp ez az hogy nem tudom pedig tudom hogy ezt kéne
2020. júl. 28. 23:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsarolást azt sosem tűrtem, mert ott már nincs szeretet, csak érdek bármi áron. Lépj.
2020. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondold át, mi tart vissza? Azon kívül hogy vajon mi lesz vele.
2020. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene belátnod, hogy ez csak színtiszta èrzelmi zsarolás.

Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az a kutya, de nem harap tipikus esete. Aki az akar lenni, nem híreszreli, megteszi. Van aki még csak zsarolásra használja.

Egèsz nyugodtan otthagyhatod, semmi baja sem lesz. Ha mègis, nem a te hibád, nem vagy felelős èrte. De mondom, ennek az eshetősègnek szinte esèlye sincs.

Csak saját magaddal foglalkozz, nem èri meg èrzelmi zsarolások miatt tönkretenni az èleted.

2020. júl. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod megvédeni, ha szólsz a családjának, barátainak, hogy ezzel fenyeget, oldják meg ők. Az ő segítsége nem te vagy, így téged is csak tönkre tesz.
2020. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne kajáld be, amit mond zsarolásként. Aki ezzel fenyegetőzik, az nem fogja kinyírni magát.

Szólj az ismerőseinek, hogy figyeljenek rá, de te elköszönsz, mert erre nincs már igényed. Nem is a te felelősséged szakítás után ezzel foglalkozni.

2020. júl. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te felelősséged! Aki ilyennel zsarol, az a legaljasabb emberi viselkedés, és nincs igaza!

Ha megteszi, az az ő döntése volt. Szakítani, elhagyni valakit nemhogy törvény nem tiltja, még íratlan szabályok között sincs ilyen. Még csak indokolni sem kell, ha nem akarod.


Józsi, befejeztük, költözz el! Ennyi.


Nem fogja magát megölni. Ahogyan mondták, aki erről így és ilyen sűrűn beszél, az nem teszi meg.


Két tapasztalatom van ezügyben. Mindkét srác egy-egy közeli barátom testvére volt. Egy szóval nem beszéltek ilyesmiről, egyszer csak megtették.

2020. júl. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy azèrt nem kell elmennie, ott a kès a konyhàban. Nàlam bevàllt ès mèg mindig èl. Kb. 10 ève vagyunk külön.
2020. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!