Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt barátnőmmel és fel akarom dobni a kapcsolatunkat egy kis kirucanással. Tudtok ajánlani valami szép jó helyet, ha esik az eső akkor is?! 1nap a pénz meg nem számít, ja és az országban bárhol.

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Balatonfüred, szerintem nagyon szép lett, Nekem még Soron, Eger
2010. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

légy kreatív hiszen 3 év alatt megismerted a barátnőd rendesen ... :) te tudod mire vágyna mi tetszene neki mennyire szereti a romantikát vagy valami... nekem a Balatonnál Tihany tetszik nagyon...:)

elmehettek étterembe,mozizhattok,jó idő esetén elmehettek strandra,Aqua Parkba...Sopronba,Egerbe,Debrecenbe(az ország nagyobb városaiban) szép látni valók vannak amiket esetleg közös túrázással,sétálással megnézhettek...egy szép romantikus tóparti séta naplementét együtt nézve...sok lehetőség van,csak akarni kell találni:) néz körbe neten

2010. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-Budapest,budai várnegyed-állatkert,cirkusz,városliget,libegő,normafa

-Balatonfüred,onnan át Tihany-Badacsony

-Kőszeg-onnan pedig 20perc Ausztria(ha esetleg beleférne az 1napba,nagyon szép kis éttermek vannak

-Vagy 1nap egy wellness-szállóban,ha a pénz valóban nem számít akkor 20ezerből kettőtöknek kijön 1 éjszaka teljes ellátással és mindennel,vagy pedig olcsóbb ez:vannak már olyan fitness-termek ahol van wellness és nem drága,szauna,fürdők masszázs stb..

(én bármelyik kirándulás is legyen,vennék valami kis ezüstékszert pl karkötőt,nyakláncot esetleg virágot is,szerintem ez álomajándék lenne)23N

2010. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Eger és Hollókő a kedvenceim. Ha még nem voltál az egri várban, szerintem látnod kell.
2010. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!