Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Az ellaposodott kapcsolat menthető?

Figyelt kérdés

Nem gondoltam volna, hogy egy fórumon valaha is fel fogom tenni ezt a kérdést.


Az utóbbi 1 hónap nagyon meggyötört, és most már ott tartok, hogy el kell gondolkodom, mitévő legyek.


A párommal 2,5 éve vagyok együtt, jövő tavaszra esküvői időpontunk van.


Alapvetően egy jó egzisztenciában élő pár vagyunk, amikor összeköltöztünk az én lakásomba költöztünk. (Ő előtte nem élt külön a szüleitől) De sosem hangoztattam előtte, hogy ez az enyém, nagyon örültem, hogy ketten tudunk lenni itt.

Teltek múltak a hónapok, és egyre inkább azt vettem észre, hogy sokkal kevesebbet törődik velem, a bókokat, kedves szavakat másoktól, vagy vadidegen emberektől kapom meg. Semmi kedves szó, semmi apró figyelmesség. Úgy érzem belekényelmesedett ebbe a helyzetbe, és természetessé vált neki minden, ebbe beleértve a szürke hétköznapokat is.

Nagyon rosszul élem meg, olyan mintha egyedül lennék, akkor is amikor együtt vagyunk itthon.

Ami mégjobban elkeserítő, hogy volt 2 olyan helyzet is az utóbbi időben, ami nagyon fájt nekem, és nem hajlandó tudomásul venni, hogy neki is alkalmazkodnia kell, ha velem szeretne lenni. (Az egyik: a Facebook-on bejelölt egy trafikos nőt, és hazudott ezzel kapcsolatban,aztán kiderült, hogy milyen kedves és milyen jó vele beszélgetni, a másik meg, hogy rengeteg nőre volt rákeresve) Teljesen elvesztette a bizalmamat, én pedig ezzel a saját önbizalmamat. Ebből lassan kilábalok,de felejteni nehezebb.

Most ott tartok, hogy az együtt szőtt tervek számomra semlegesek jelenleg. Mindketten dolgozunk, és mindig vártam, hogy hazaérjek és láthassam, ez most nem így van. Ő leül a gép elé játszani, és kb minden szürke.

Nagyon szeretném, ha normalizálódna a helyzet, de most borúsnak érzem ezt az egészet. De egyedül kevés vagyok. Nem mondja, hogy szeret, erre rákérdeztem. Válasz: Miért ne szeretnélek?!

A jelekből nem ez jön le.


Ti mit tennének?

29N



2020. júl. 29. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen beszéltetek erről vagy csak utalgattál rá, pl. azzal hogy megkérded szeret-e még? Mert az semmit nem ér.


Mondtad neki hogy teljesen elhidegültetek egymástól, a gép átvette a helyed és ez így nem fog működni? Hogy hiányzik az intim kapcsolat, ami korábban megvolt köztetek? Az esküvő ott van a levegőben továbbra is, ő lehet azt hiszi minden oké és biztonságos.


Beszélj vele a problémákról, amiket ide is leírtál és találjatok ki megoldásokat hogy lehetne javítani rajta, mondjátok el nektek mikre van szükségetek, mikből éreztek pontosan hiányt. Az esküvőt mindenképp érdemes így halasztani, mert semmi értelme. Kapcsolati tanácsadóhoz is elmehettek, meglehet próbálni.


Ha ő nincs benne hogy javuljon a helyzet, akkor egyedül nem tudsz mit tenni.

2020. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött le az írásodból, hogy úgy érzed, hogy ez az A Kapcsolat, amit meg kell menteni, mert esküvő lenne, mert jaj 30 leszek, meg akármi. 2,5 éve vagytok együtt. Még kémiailag nézve is lángolnia kéne a szerelemnek, ehelyett már most szar, helyetted meg a trafikos nővel beszélget, meg nőket keresget. Ez kell egy életre?
2020. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A bizalmad már megingott. Vannak közös programok? Ő is tesz érte? Milyen a szexuális kapcsolatotok?
2020. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fog semmi változni, de úgysem hiszed el, ki hinné el, akkor nem kötnének az emberek házasságot. Jól kifundálta ezt a természet.
2020. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú, jó sokan válaszoltok.


Nem félek én a 30tól.:) Erről szó sincs.


Vannak közös programok, a szexuális életünk rendben van. Tehát ezért sem értem miért történik ez.


Beszélek neki erről, teljesen komolyan, de ő nem érti vagy nem akarja érteni. Szerinte minden jó és szép. Egy nagy üresség amit érzek. 1 hónappal ezelőtt még nem így volt.

2020. júl. 29. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így elég szarul hangzik. 12 éve vagyok együtt a párommal és ilyen sose volt.40/F.
2020. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves a pasi?
2020. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk.
2020. júl. 29. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!