Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nekem azt mondja hogy nincs pénze/kedve programozni de amikor össze vagyunk veszve megy mindenfele?

Figyelt kérdés
Összevesztünk mert szóvátettem ezt neki + más csajokat nézeget neten és ezen besértődött, úgyhogy már másfél hete nem beszélünk. Mindig engem állít be rossznak mikor én csak vele akarok lenni (heti 1x találkozunk pedig nincs dolga). Aztmondja a hisztim miatt nem találkozik velem meg nem megyünk sehova, miközben az csak azért van mert szóváteszem neki hogy találkozzunk többet és kiránduljunk, bármi. Lelkiiskeretfurdalásom van mindig mert engem állít be hibásnak. Jogosan hogy nem írok neki? Ő sem keres.

2020. júl. 30. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
És mit akarsz ettől a senki csicskától?
2020. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mint a macskát, úgy kellett volna már régen kivágni ezt a fiút.
2020. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira telebeszéli a fejem hogy én vagyok a hibás hogy el is hiszem, elég szeretethiányos is vagyok, olyan jó mikor legalább heti 1x hozzábújhatok. Ezt hogy küzdhetném le?
2020. júl. 30. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy picikém, hogy kidobod a pasidat, egyedül maradsz egy kicsit, átgondolod, hogy miért volt az jó neked, hogy csicskának néztek. Szépen kirittyented magad, eljárkálsz otthonról a barátnőkkel, keresel magadnak valami hobbit. Ismerkedj emberekkel, aztán találsz magadnak egy olyan fiút, aki szeret téged és megbecsül, akivel megéri törődni, mert viszonozza.
2020. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne csapd be magad, ez az ember nem szeret téged és meg is aláz, semmibe vesz. Ha megszabadulsz tőle, legalább nem fog senki megalázni és kereshetsz normális pasit.
2020. júl. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem szeret és tisztel, kihasználja, hogy mennyire vágysz arra a heti egy alkalomra.
2020. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"3/6 A kérdező kommentje:

Annyira telebeszéli a fejem hogy én vagyok a hibás hogy el is hiszem, elég szeretethiányos is vagyok, olyan jó mikor legalább heti 1x hozzábújhatok. Ezt hogy küzdhetném le?"


Keress egy ÉRETT, FELNŐTT, FÉRFI partnert.

2020. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ennyire nincs kedve programozni, az nem is igazi programozó.
2020. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb semmibe vész téged, azt se tudod, hány nője van még.


S, ha jól értem már szakított átok is, kimondás nélkül is.

Csak nyersz ezzel.

2020. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!