Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó nélkülözés a házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó nélkülözés a házasságomban. Belefáradtam az állandó anyagi gondokba. Önzés, ha én inkább ki akarok lépni, egyedül újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Gürizek, mint egy hülye, a fizetésem a családra megy el, mindig a sor végén állok.

A férjem kb utál dolgozni, mindig van valami, miért nem jó az adott hely, messze van, kevés a pénz, inkompetens a vezetés....

Többet van otthon, mint melóban. Kezdett már kényszervállalkozást, pénznyelő, azt se csinálta...

Kiégtem mellette. Sem tanulni, sem fejlődni, sem sem sem sem.

A hétvégén pont a pénz miatt nem megyünk le Velencére, mert drága a jegy,hogy pancsoljunk.... Párszor még bíztam abban, hogy na most könnyebb lesz, nem lett, sőt egyre nehezebb.


2020. júl. 30. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Velencén van ingyenes strand egyébként, szerintem fogd a gyerkeket és menj le velük strandolni, 5 percre van a vonattol a strand.

Hagyd abba, hogy alárendeled magad ezeknek a dolgoknak. Minden hónapban tegyél félre egy keveset amit magadra költesz, nem sokat, csak 1-2 kávé nyugisan. Illetve minden hónap elején tegyél félre valamennyi pénzt, amihez nem nyulsz hozzá, hogy legyen anyagi tartalék. Mekkorák a gyerekek? Vagy nincsenek?

De ha nincs gyerek, akkor menj le strandolni egyedül, vagy egy barátnőddel. Kezdj el élni egyedül. Ha van olyan, amit szeretsz a párodban, akkor még ne szakíts vele, próbálj meg azzal együtt is időt szakítani magadra, hogy ő ott van. Ha nagyon nem megy, akkor nyugodtan hagyd el el.

2020. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom nem volt ilyen, mielőtt kimondtad a boldogító igent neki.
2020. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond? Nem zavarja, hogy te dolgozol ő meg nem tesz semmit?
2020. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Önzés, de a jó fajtából. Vannak helyzetek, amikor annak kell lenni, ha nem akarod tönkretenni magad. Ha nem dolgozik, nem ad bele semmit szinte a közös életetekbe, csak lehúz anyagilag, és mentálisan is, akkor a helyedben, amint lehet, beadnám a válópert.

Mindenhol vannak nehéz időszakok, előfordul, hogy az ember belefárad a sz#r munkába. Ekkor jó, ha a másik kitart mellette, amíg vesz egy nagy levegőt. De ennek csak akkor van értelme, ha vége is van. 1-2 hónap, max fél év, amire azt mondom, hogy belefér. Utána minimum egy részmunkaidős állás, ami mellett tud jobbat keresni, vagy fejleszteni magát. De a leírásod alapján ilyesmiről szó sincs. Úgyhogy jobban jársz egyedül.

2020. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Anyagilag válás után sem lesz könnyebb az életed, ha most se dolgozik a párod, akkor később se fog, nem tudom, vannak-e gyerekek, de egyedülálló anyaként még sokkal nehezebb minden. (Ha nincs jövedelme, se tulajdona, akkor átmenetileg nincs miből tartásdíjat se vonni.)

Viszont ha nincsenek gyerekek, akkor számomra érthetetlen, hogyan nem tudtok egy vacak velencei hétvégét se összehozni... akkor tényleg elég komoly bajok vannak anyagilag. A teszetosza ember meg nem változik meg varázsütésre, onnan tudom, hogy az én exem is ilyen volt. Ült az ágyon, és várta a lottóötöst.

Ha nem érzed jól magad ebben az egészben, akkor lépj. Sosem késő, ha nincsenek gyerekeitek, akkor nem is különösebben bonyolult. De gyerekekkel sem lehetetlen, én végigcsináltam. Most egy határozott, céltudatos kedvesem van, végre láttam tengert a gyerekeimmel együtt, és az én gondolkodásmódomon is sokat változtatott az, ahogyan ő viszonyul az anyagiakhoz, karrierhez. (Én is teszetosza voltam, mint kiderült.)

2020. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Tartana ki a fene olyan ember mellett, aki semmit nem segít, csak a kifogások vannak. Persze, mindenhol vannak nehéz helyzetek, munkanélküliség, de nekem úgy tűnik, hogy azért nem dolgozik, mert lusta, nem azért, mert nem lenne mit.
2020. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Én ezért hagytam el.

Tele lett a padlás a kifogásokkal.

2020. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

5: hogy lenne már nehezebb? Ez pont az a helyzet, amikor egyedülálló anyaként jobb lenne, mert elég lenne csak magát meg a gyerekeket etetni, a lusta herét nem ellátni meg kerülgetni.

Rakd ki kérdező ezt az embert, haszna semmi, csak lehúz, ezerszer könnyebb életed lesz nélküle.

2020. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

#5: csak könnyebb lesz neki. Nem kell eltartania egy felnőtt férfit és lesz esélye normális párt találni.

Az én türelmem már rég elfogyott volna.

2020. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Te döntésed volt mikor hozzámentél, megint a te döntésed h elválasz. Tehát a válások száma egyenesen arányos a nők rossz döntéseivel. Egyre több ugye... Ki kell mondani: - rosszul döntöttem, nem a másik, hanem én.
2020. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!