Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyunk a barátommal szeretjük egymást, de tegnap hirtelen bekattant nálam valami. Aludtam és arra keltem hogy hív telefonon, de tök bunkó volt velem hívásban, és lebasz azért mert le voltam némítva. Kimentünk a barátaival beszélgetni, és amikor hazaértem olyan üzeneteket hagytam neki először hogy nem kéne ennyire fasznak lennie, mert sokszor az, de aztán a végére már olyanokat írtam hogy tiszta szívemből gyűlölöm, ha ránézek rosszul leszek tőle, és azt is írtam neki hogy kurvára nem vagyok odáig érte. Amit furcsállok hogy nem érzek megbánást. Úgy érzem ha ő megbánt akkor nekem is bántanom kell őt.

Az is bánt hogy a barátaival szebben beszél mint velem, hiába írja hogy ő szeret, szerintem direkt csinálja, hogy magát állítja be jónak pedig tudom hogy egy sunyi gonosz fasz aki csak magára gondol. Help me pls. Miért érzem azt hogy az egyik felem gyűlöli, a másik felem szereti? És miért tud a szeretet egyből gyűlöletté alakulni? Még csak bocsánatot sem kértem tőle mert egyszerűen semmi bűntudatom. Megérdemelte ha már engem is sérteget. Szerintetek túl érzékeny vagyok?



2020. júl. 30. 12:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ez normális egyáltalán, vagy menjek pszichológushoz?
2020. júl. 30. 12:57
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha Ti nem tudtok egymással értelmesen kommunikálni, azaz ha mérgedben olyanokat írsz neki, amit aztán megbánsz, akkor tőlünk ne akarj "Help me pls" (segítséget kérni)!

Abszolút ismeretlen előtted az, hogy engedsz a magad nézetéből. Szerinted csak az és úgy a jó, ahogyan Te gondolod. A leírt kapcsolatnak nem jósolok jó jövőt.

Igen, jól sejted: járj pszichológushoz, de néhány beszélgetés nagyon kevés, szinte semmi eredményt sem hoz, ezért viszont ne a pszichológust okold. Hosszabb beszélgetések kellenek.

Minden jót.

2020. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
És melyikőtök f*rka hosszabb?
2020. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leírtad neki akkor, amit valójában érzel, csak elfojtod.

Nem hinném, hogy pszichológushoz kellene járnod, csak ne fojtsd el az érzelmeid.

Véleményem szerint ennek a kapcsolatnak nincs jövője, hacsak nem beszélitek nagyon alaposan át és tálaltok megoldást.

2020. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!