Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak, ha a barátom dühös rám, mert nem adom oda neki a fiókom jelszavát?

Figyelt kérdés

Egész héten rosszul vagyok, stresszelek, sírok (más okokból), de ő ezzel traktál és már elegem van, hogy nem foglalkozik velem, mert nem adom oda neki. Fontos megjegyzés: régebben, hónapokon keresztül tudott minden jelszavamat, de már megelégeltem a folytonos ellenőrizgetéseket. Ő mesél mindig a bizalomról, amikor neki nincs egyáltalán (?).

Az is baj, ha egyáltalán szóba kerülök fiúkkal vagy ha rájuk nézek, de neki szabad lányokkal. Tényleg ilyen egy kapcsolat? Hogyan fogadtassam el vele?



2020. júl. 30. 23:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog változni. Vagy elfogadod, vagy lelépsz.
2020. júl. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem, de tényleg mit tud ilyenkor az ember mondani? Már félek a reakcióitól előre...
2020. júl. 30. 23:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolatban nem ellenőrizgetik egymást az emberek, és nem probléma, ha ellenkező neművel beszélsz, pláne ha csak ránézel.

Megmondod neki, hogy felejtse el, és még egyszer nem is akarsz hallani erről a témáról, vagy kirúgod páros lábbal; ez lenne szerintem a normális reakció.

2020. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, tök nyugodtan mond meg, hogy nem. De így lezárva az egészet, hogy ez nem vita kérdés.


Most mondhatnám, hogy érvelj azzal,hogy egymás leveleit sem bonthatják ki az emberek, és ez olyasmi. Ha te akarsz valamit azt megmutatod.

2020. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
3%
Ezek szerint akkor nálad is van titkolnivaló:D Buta vagy, mert ez egy próba lehetett, és ha szóltál volna neki, hogy várj egy pillanatra, gyere nyugodtan itt van, akkor békén hagyott volna. Így viszont saját magad buktattad le:D Ha valakinek nincs ész a fejébe az miért trükközik titokban?:D
2020. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval itt olvasva téged az jön le, hogy valahogy meg kellene győznöd őt, de szerintem nem kell, ez egyszerűen olyasmi, amit te döntesz el, nem ő. Max akkor lehetne ilyesmi ha nagyon komoly gyanúja lehetne, hogy megcsalod. De akkor sem a jelszót kéne odaadni, hanem csak mondjuk megengedni, hogy belenézzem a másik, hogy megnyugodjon, de onnantól ne.
2020. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Hiába minuszolsz. Ez akkora bukta több oldalról is, hogy ebből sehogy nem fogsz kijönni jól.
2020. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vicc, amit itt tolsz. a jelszavai mindenkinek a privát dolgai. suttyó dolog ez követelni valakitől.
2020. júl. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én erre azt szoktam mondani, hogy belépek, ha ő is belép nekem. Pörgesse csak végig, ha annyira gyanakszik. Valószínűleg azért csinálja, mert neki van vaj a füle mögött. Exemnél ezt eljátszottam, ment is a pampogás. A mostani páromnál fel sem merül, hogy egymás cuccaiban turkáljunk. Pedig ő még ráadásul tudja is a gépemhez/mobilomhoz a jelszót és mivel be vagyok jelentkezve mindenhova, meg is tudna bármit nézni. Én is nála. Mégsem repültünk rá soha egymás dolgaira azért, hogy kémkedjünk (annak ellenére, hogy néha használjuk is, mert mondjuk az van kéznél vagy azon elérhető egy licensz) és nem vádoltuk meg soha egymást ilyesmivel, mert annál jobb köztünk a kommunikáció.
2020. júl. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod Szaúd Arábiában nevelkedett? Mi ez a kisajátítás, ellenőrizgetés? Már az első hónapokban sem kellett volna engedned. Állj a sarkadra. Ha nem jön meg az esze, akkor inkább hanyagold ezt a férfit...
2020. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!