Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vonzodom a paromhoz mar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzodom a paromhoz mar, de facebookon toltom fel a çsaladi kepeket, hogy senki ne tudja mennyire romokban az eletem.Nem kell engem sajnalni. Ti hogy viselitek a haldoklo kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Negy pici gyerek van, nem megyunk kulon!!!!
2020. júl. 31. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem kamu, és szültél egy olyan férfinak négy gyereket, akihez nem vonzódsz, akkor meg is érdemled a sorsodat.
2020. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus ostoba pcsa.. :D
2020. júl. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Akkor tedd rendbe a házasságodat. Nem lehetetlen.

[link]

Itt rengeteg hasznos tanácsot találsz. Ha csak a felét megfogadod, jelentősen boldogabb lesz a családi életetek. Nekem beváltak.

2020. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Miért az a fontos, hogy mit látnak a facén?

Négy gyerekkel inkább a kapcsolatot kellene helyrepofozni. Mi gatol ebben?

2020. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Négy pici? Évente szültél, vagy hogy? A legnagyobb már nem lehet nagyon pici. Szerintem akinek négy kicsi gyereke van, annak kb. élni sincs ideje, hacsak nem bejárónő és bébiszitter megy hozzá minden nap.

Nem ezen kellene agyalnod, hogy vonzódsz-e a párodhoz, hanem megosztani a melót és dolgozni a kapcsolatotokon. Ennyi gyerekkel ez a minimum.

2020. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
#5: 2x ikreket szült ....
2020. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

4 gyerekkel, fos kapcsolattal az a legnagyobb dolgod, hogy a facebook-ra told fel a családi képeket.Okos.👏

Ha annyira szar egy kapcsolat, akkor vagy a javításon dolgozik az ember, vagy a szakítás utáni jövőn, nem az emberek online szórakoztatásán.

2020. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez komoly kerdes?
2020. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veletek?
2021. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!