Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjemmel nagyon régóta nincs köztünk szexuális kapcsolat. Múltkor mikor este hazaértem munkából leszidtam mert megint elölhagyott valamit, aztán láttam rajta, hogy valami baj van.... Volt is, mert kitalált, hogy próbált felelősség teljes férj és apa lenni, de már nem bírja tovább, hogy állandóan szapulom őt és, hogy megcsókolt egy lányt aki amúgy eddig nagyon jó barátja volt. Azt mondta, hogy most már szerelmes is belé.... Aznap annyira összevesztünk, hogy mondtam neki, hogy akkor váljunk el, beismertem, hogy tényleg az én hibám, hogy elhidegültünk egymástól. Aztán másnap beszélgettünk, kiborultam hogy belegondoltam otthagyna minket a fiunkkal, ezért megbeszéltük, hogy megpróbálok változtatni a mentalitásomon csak ne hagyjon el minket, ezért adott egy utolsó esélyt.... 4 éve után aznap lefeküdtünk egymással. Aztán másnap írtam egy levelet annak a nőnek aki belépett az életünkbe harmadik félként, mondtam neki, hogy szálljon le a férjemről, de semmi választ nem kaptam... Szerintetek megbízhatok a férjemben ezek után? Az a nő a kolléganője is egyben.... Nem tudom mit csináljak....

2020. aug. 1. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj meg viselkedni. Ne zaklass idegen nőket. Tiszteld a férjedet. Ha problémád van valamivel, akkor azt tényszerűen, higgadtan közöld. Ne cirkuszolj. A szádat másra használd.kb ennyi
2020. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha engem cseszegetne a nőm nekem se lenne kedvem megbaszni. Egy veszekedés utàn fel sem áll a farkam, meg kedvem sincs.

Viselkedj úgy mint aki tiszteli, szereti a fèrjèt, járj kedvében, ne legyen teljesítmènykényszere semmiben.

Egy ferfinak èrezni kell hogy a nő tiszteli, felnèz rá, kívànja. Ennèl jobb potenciàlnövelő nincs.

Vagy megadod ezt neki vagy megteszi màs.

2020. aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

megint a házas férfi kolléganős trollhoz van szerencsénk:D


Most ébredtél? nem tudsz aludni? igyál egy pohár tejet és bujj vissza:D

2020. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
No vagyok. En most megsajnaltam a ferjed es meg a kolleganot is. Pedig nem tudom, ki milyen, csak ahogy irtal.
2020. aug. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

" Aztán másnap írtam egy levelet annak a nőnek aki belépett az életünkbe harmadik félként, mondtam neki, hogy szálljon le a férjemről"


Na, innen kamu.


Vagy, ha nem , akkor proli vagy, a javából.

Aki nő minimálisan ad magára, az nem lép ilyen megalázó, alpári szinten.

Ez a férje feladata.

Aki, amúgy egy tróger.

2020. aug. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem elsőre változtass a stílusodon bár annyira nem gond, csak határozottabbnak tűnik a férjedéhez képest, aki inkább mujább, csak nem mer szólni. Fontos lenne megint beszélni, nyílt lapokkal, hogy ki mit szeretne, akarna a jövőre nézve, ki szeretné megtartani/elengedni ezt a kapcsolatot.

Mennyire biztos ez a harmadik fél?

Szerintem vagy annyira határozott, hogy nem levélben írod meg a nőnek a dolgokat, hanem személyesen beszélsz vele. Csak fontos, hogy ez nem egy kick-box mérkőzésbe menjen át, hanem beszélgetésbe: megbeszélni miért hagyta a férfi közeledését, mikor tudja, hogy van valakije, stb.

2020. aug. 1. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
5# bár tudom, hogy annyira hülye vagy, hogy fogalmad sincs a proli szó jelentéséről, de nagyjából tudom mire gondolsz és csak közölném veled, hogy nem a magadfajta idióta here mozgatja és építi a világot, hanem azok, akiket te lenézel. Mondjuk téged meg mindenki más néz le.
2020. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak a kolléganőt sajnálom. Marha szerelmes lehet a férjed, ha rögtön megdugott, csak mert kivételesen nem cseszegetted pár óráig. Amúgy jó nagy hülyeséget csinál szegényt férjed, ha esetleg valóban veled vesződik és offolja a lányt. Nem csak az állítólagos "szerelmét" veszíti el, hanem egy nagyon jó barátját, akit ráadásul nap, mint nap lát, de el kell kerülnie. Mindezt egy sárkányért. Majd megbánja.
2020. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!