Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen vannnak ,,szabályok" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vannnak ,,szabályok" a közös életetben, amit kötelezően meg kell csinálni a házimunkában, ki mit csinál? hogy van beosztva?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 18:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

a vannak és a szabályok felcserélődött, sorry :D

és életetkben, telefonom átírta -.-

2020. aug. 1. 18:12
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nincs kötelező.


Aki amiben jobb és gyorsabb. Én nem kérek meg takarításra senkit, mert mire elmagyarázom, hogy mi és hogy kell-lemegy a nap. Ehelyett megcsinálom a magam tempójában-gyorsan.

Ellenben engem ne kérjen meg senki villanyszereléshez-mert nem értek hozzá, maximum a csavarhúzót tudom feladogatni:D


Érted?

2020. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
akkor mindent te takarítasz ő meg csak villanyt szerel? :D
2020. aug. 1. 18:16
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Rengeteg mindent csinál még:D amit én utálok:) a többi az én dolgom
2020. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A házi melót jobb gyorsan letudni, annál több szabadidejük marad a feleknek.
2020. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Érdemes elfelezni a házimunkákat, így egyikőtökben sem marad tüske, hogy a másik semmit nem csinál és hamarabb is végeztek. Én utálok vasalni, így az a barátom reszortja a mosással, teregetéssel együtt. A főzés, portörlés, porszívózás, mosogatás az enyém
2020. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én takarítok (F), akkor kb 2 óra alatt megvan az egész ház. Ha ő (N) akkor rámegy az egész szombat és a végére se ér... természetesen feltart és idegesít vele engem is. Szóval 2 óra alatt letudom, minthogy elcsesszem rá az egész napomat.
2020. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó, ezzel a párod teljesen tisztában van. Azért húzza el egész nap, hogy legközelebb inkább megcsináld helyette. A férfiak nem fogyatékosok, nem mosogatnak, porszívóznak bénán, ha valamit elrontanak vagy pepecselnek mindössze annyi a cél, hogy megcsináljátok helyettük.
2020. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan párt, akik képesek ezen összeveszni, de ők olyanok, hogy a konstans versengés és veszekés az igényük, ami szerintem nem kapcsolat. Vannak olyanok is, akik normálisan megbeszélik egymás között, nincs olyan, hogy beosztás, ki hogy ér rá. Kommunikáció az egész.
2020. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi fix, mindig, aki jobban ráér vagy felesben. Egyetlen dolog van, amit csak én csinálok, az a főzés. Párom nem tud, nem szeret, sosem főzött, ha kell, el is van nélküle. Én viszont igénylem a főtt kaját, és nem is utalom a főzést, szóval megcsinálom.
2020. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!