Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő papucsnak fog gondolni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő papucsnak fog gondolni ha főzök?

Figyelt kérdés

A sportolás, edzés miatt tanultam meg rendesen főzni, és meg is szoktam hogy nem eszek szemetet és max havi 1-2 alkalommal rendelek kaját.


Na most nem arról van szó hogy körbeugrálom a nőt, csak több adagot készítek amikor nálam van. Mindig nagyon örül, munkába is szokott vinni tőlem ebédet mikor itt alszik.


Van aki azt mondta ez papucsság.


Női szemmel az?



2020. aug. 1. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Inkább nem fog élettelen szarnak gondolni, aki azt sem képes megcsinálni, amire utánzással egy majom is képes.
2020. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ügyes vagy! Én büszke lennék rá.
2020. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nagyon rendes tőled, én örülnék!
2020. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%
Bírom amikor egy nő férfiként ír:D
2020. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én rettenetesen utálok főzni, így nagyon nagyra értékelem, ha a pasi megteszi. Persze helyette csinálok mást. Ez nem papucsság.
2020. aug. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, büszke lennék, hogy milyen ügyes a párom.

A kedvesség és a törődés nem papucsság, hanem nagyon fontos jó tulajdonságok.

2020. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

# 5


:D Főzni én szeretek, de pl. takarítani dögunalom, párom mikor itt van cserébe mindig megcsinálja! :D

2020. aug. 1. 23:21
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem , örülni fog neki, hogy milyen sokoldalú vagy. Főzhettek úgy is, hogy egyszer te, egyszer ő; de pl egy rakottkrumplit, vagy egy palacsintát nagyon szépen tudnátok ketten is rakosgatni. :):)
2020. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát akkor ennyi :). Tök mindegy, ki mit mond, a te párod hozzáállása a lényeg, és úgy tűnik, jól megvagytok, és nem tekint téged papucsnak :D.
2020. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én bírnám, mert nőként ugyanezt csinálom, sport, saját kaja, alig rendelek.
2020. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!