Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jelentősége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jelentősége?

Figyelt kérdés
Párom exe telt nő volt én pedig az ellentéte vagyok csak hogy párom mindig megnézi a telt nőket akkor is bámulja őket ha én ott vagyok. Azt állítja hogy neki nem tetszik.De mondja hogy engem szeret.

#szerelem #konfliktus #Csaj párkapcsolati problémak
2020. aug. 2. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzá tartozik az is hogy fb - ön állandó jelleggel azokat a csaj ismerőseit likeolgatta.
2020. aug. 2. 07:56
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha tulajdonodnak tekinted a párodat, van jelentősége.
2020. aug. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van jelentősége. Innentől egyfeszt azt fogod figyelni, hogy mennyire figyeli a telt nőket, és szép lassan leépül az önbizalmad, ezzel párhuzamosan egyre féltékenyebb leszel.
2020. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vonzódik még a múlthoz, vagy neki valójában ez a zsánere, csak nem meri kimondani.
2020. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már te észreveszed van jelentősége mert akkor már sok. Az már más ha a párommal nézzük a tv-ét és mondom neki, hogy de jól néz ki az a srác a filmben. De az utcán nem nézegetek senkit feltűnően de van úgy, hogy mondom neki de szép szeme van annak a fiúnak csak a lányom idősebb mint ő. Ez még belefér de ha valaki igazán szeret valakit akkor az a minimum, hogy ki jár nemi a tisztelet.
2020. aug. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!