Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy ilyen kapcsolatért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen kapcsolatért harcolni ?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a párommal, ebből 5 éve együtt élünk . Az utóbbi időben feltűnt, hogy a párom más nőkkel sokkal jobban érzi magát , mint velem . Van egy érzésem, hogy félre tekintget. Ha kérdőre vonom , hevesen tiltakozik és azt vágja a fejemhez, hogy ő nem egy gerinctelen tuskó, aki megcsalna. A barátaink azt tanácsolják , hogy törődjek vele többet, menjek el vele ide-oda, vegyek neki meglepetéseket és természetesen süssek - főzzek. A párom roppant gyerekes, ha kettesben vagyunk akkor általában unja magát , viszont ha a haverjai is ott vannak akkor teljesen megváltozik. Utoljára a kapcsolatunk elején voltunk étteremben , virágot is akkor kaptam tőle utoljára . Abból állnak a közös programjaink , hogy havonta az Ikeába mászkàlunk több százezer forintot költünk, mert ő luxusban akar élni . Vagy állandóan a lakást kell szét rombolni, újra festeni, új bútorokat rendelni , mert neki mindig változik az ízlése . Takarítás mániás és ha egy porszemet meglát már ordít. Nem merek a saját konyhámban főzni , mert ha egy pici olaj csepp is van a pulton , már megy az ordibálás hogy mennyire igénytelen vagyok. Hosszútávon megoldást jelenthet , ha tényleg csak én változtatok? Milliòszor próbáltam már erről

beszélni vele. De mi van akkor, ha egy kapcsolatban nem ismeri fel az egyik fél a másik igényeit és ezért az félre tekintget? Megváltozni nem fog senki varázsütésre, ezzel tisztában vagyok. Ráadásul az erőltetett dolgoknál szerintem rosszabb nincs. Elkeseredésből, féltékenységből kedveskedni nem a legőszintébb, szerintem. De ezek ellenére én nagyon szeretem a párom , csak már komolyabb dolgokra vágyom . Családot szeretnék , esküvőt, de jelenleg ezt esélytelennek látom .

Szerintetek érdemes egy ilyen kapcsolatèrt harcolni ?


2020. aug. 2. 07:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Idegbeteg. Küld el pszichológushoz vagy menjetek el parterapiara javasol neki. Ez így nagyon kemény lesz főleg neked ha lesz gyerek akkor vele is ordibalni fog. Ez meg így nem egészséges.
2020. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem kapcsolat. Gondolom te sem vagy hibák nélkül, de ez teljesen üres.
2020. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Persze, bennem is van hiba. Eljutottam arra a szintre , hogy inkább menekülök a veszekedések elől és csendben megcsinálom , amit kér.
2020. aug. 2. 08:03
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak szerint menekülj el tőle!
2020. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj egy ilyen emberhez hozzámenni.
2020. aug. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azon gondolkodj el, hogy tènyleg egy ilyen emberrel akarsz-e családot, illetve mennyire is lenne ez jó ötlet.

Gondolj bele, már most ordít egy kis piszok miatt. Tisztában vagy vele, hogy egy gyerek mennyit koszol? Sokat. Itt kiömlik, ott kiborul, amott szètpakol, játèkok is megfordulnak erre-arra. Arra menne rá az egèsz napod meg az idegrendszered, hogy görcsösen megfelelj neki. Ès nem fogsz tudni, majd a gyerek előtt ordít veled ès aláz meg piszlicsárè dolgok miatt.

Ès ha a jelenlegi helyzetet nèzzük nos nem vagy boldog. Teljesen üres, tartalmatlan kapcsolat, csak arról szól, ami neki jó. Te teljesen le vagy tojva nagy ívben.

Èn ilyen kapcsolatèrt nem küzdenèk, sőt, magam lèpnèk ki minèl hamarább.

Lehetne változtatni dolgokon, ha ő is partner lenne benne, de itt túl sok a negatívum. Az alaptermèszete meg a rendmániájával ès idegbeteg fellèpèseivel még nem nagyon fog változni. Ennek így semmi pozitív jövője nincs rád nèzve.

2020. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ő idegbeteg, ő ordít, ő kacsingat ki, és te udvarolj, te változz meg, cserébe se esküvő se gyerek, és jobb is így.

Ezért nem érdemes harcolni, nem nyersz vele semmit.

2020. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"Takarítás mániás és ha egy porszemet meglát már ordít. Nem merek a saját konyhámban főzni , mert ha egy pici olaj csepp is van a pulton, már megy az ordibálás hogy mennyire igénytelen vagyok."


És te egy ilyen emberrel komolyan el tudod képzelni a családalapítást?????????

2020. aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Attól nem fèlek, hogy velem mi lesz, mert hamar találna magának másik “cselédet” plussz a szülei és a testvére sem szeretnek engem , inkább csak elviselnek .

Én csak attól tartok, ha nem próbálok változtatni , akkor azon fogok agyalni , hogy mi lett volna ha...

De ennek így tényleg semmi értelme. :(

2020. aug. 2. 08:30
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

Most ezt tényleg csak a pénzéért csinálod?

Mert mást nem nagyon látok benne.

2020. aug. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!