Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege, hogy 4 éven át hol együtt vagy a másikkal, hol külön. Másokkal próbálkozol ismerkedni, mikor külön vagy, de nem akar működni.

Mikor vele voltál minden jó volt, tökéletes szerelem, össze tartozás, néhol pedig hatalmas viták, kommunikáció hiány a problémák kezelésére, türelmetlenség. Korkolünbség pedig nem a megszokott. KB 15 év a férfi javára. Ti ennek ellenére, ha a másik, akivel jó újra, de közben van sok ellentét a kor miatt is(gondolkodásilag, türelmetlenség,esetleg, hogy van egy gyereke) felkeres, esetleg te őt, hogy na mostmár menjetek költözzetek össze el valahova csak ketten ti mit tennétek? Ésszerűen nézve sokadik próbálkozás lenne, hisz hol együtt hol külön. Meg mi lenne később esetleg, ha a másik idősebb lesz, esetleg lesz valami gond, ne adj Isten)


De ha az ember a szívére hallgat, akkor az azt mondja, menj és éld az életed, mert nemhiaba van ez a sok véletlen, hogy mindig egymásnál köttök ki a sok vita ellenére is, mint írtam 4 éven át.

Köszönöm a normális válaszokat előre is!



2020. aug. 2. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az észre kell már hallgatni, ami nem megy, nem kell erőltetni.
2020. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia! Nekem is volt egy hasonló párkapcsolatom.

Aminek egyszer nagyon határozottam véget vetettem.

A mi kapcsolatunkban volt bántalmazás is (nyilván ez már magában indok a szakításra), de alapvetően nekünk is elég viharos volt a kapcsolatunk, nagyon sokáig nem tudtuk elengedni egymást.. valahogy mi is mindig visszataláltunk.

Utólag belegondolva én életem legjobb döntését hoztam meg, mikor megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Teljesen elvette az energiámat, nem tudtam elképzelni akkor, hogy nem az a normális.

2 év egyedüllét után végre megtaláltam a páromat.

Pedig azt hittem soha többet nem leszek boldog, ugyanis én is azt gondoltam, hogy biztosan nem véletlen ez a sok “egymásra találás” újra és újra.

Az biztos, bárhogy is döntesz nagyon határozottnak kell lenned, ugyanis mindenkinek jár a boldogság!

Nagyon remélem, hogy sikerül jó döntést hozni!

Sok szerencsét!

2020. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már ilyen kapcsolatban és bár életem egyik legnehezebb, de legjobb döntése volt, amikor véget vetettem neki!
2020. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kommunikacio empatia fejleszthető,de amugy nem.
2020. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszokat! :) 2# hozzászóló. Akkor hasonló cipőben jártál te is :/ Az biztos, hogy nagy elhatározás kell, egy nehéz döntésnek mondható dologhoz. Sokat segítettél, hogy leirtad a te gondolataid! Köszönöm! :) Tényleg, ha az ember évekig próbálkozik, és hol így, hol úgy van, az csak időpazarlás. Viszont ő mindig mondja, vagy próbálja a belém beszélni, hogy ezek nem véletlenek, hogy 4 éve "húzzuk egymást" Valaki, szerint ez egy jel, hogy nem megy külön, hiszen, másokkal is volt próbálkozás, ismerkedés mégsem működött, viszont az ellenkezője, hogy ha nem megy nem kell erőltetni a sok, közös szép emlék ellenére sem.
2020. aug. 2. 11:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem véletlen a sok egymásra találás. De nem a szerelem az oka, meg a rózsaszín varázslat, hanem az, hogy nem bírsz tanulni a hibádból.

Ez egy sza.r kapcsolat, amiben te benne vagy. Az, hogy megideologizálod, meg női regényt írsz belőle, nem változtat azon, hogy sza.r.

Ha összeköltözöl vele, ugyanúgy fogtok veszekedni, csak nem lesz hova hazamenned.

2020. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kicsit más volt, 3 évig voltam én is ilyen se veled se nélküled kapcsolatban, nálunk nem volt veszekedés, de akkora volt a korkülönbség, amivel lehetetlen lett volna a közös jövő. A lényeg hogy hiába mondtuk azt hogy szakitunk, nem tudtam ismerkedni senkivel, mert mindig hozzá húzott a szívem. Bármennyire is fáj, teljesen el kell engedni,tudom hogy félsz az "ismeretlentől" de van más is, akivel jobban passzoltok :)
2020. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!