Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

4 éve viszonzatlanul szerelmes vagyok egy lányba, sokszor majdnem összejöttünk, megcsalta velem az exét is. Aztán mindig kihátrált, összevissza szórakozott velem, nehezen tudtam volna kerülni, kollégák vagyunk. Már gondoltam munkahelyváltásra is, de a gondolat is nagyon megvisel, szeretem a helyet is, viszont kezdek nagyon depresszióba esni, más lányokra rá sem nézek, mindent megtettem ezért az egyért, így sem voltam elég jó neki.


Hogy léphetnék túl? Egyáltalán valaha ezen túl lehet? Ha ezen sikerült továbblépni, ki tudtatok normális kapcsolatot alakítani? Lehetek még egyáltalán másba is ennyire szerelmes? :(


27F


2020. aug. 2. 14:23
 1/4 anonim válasza:
100%
Ha te lennél neki a megfelelő már együtt lennének régóta , ha a veled való megcsalás sem ébresztett benne mélyebb érzéseket irántad akkor lépj tovább . Tudom ,hogy nehéz mert én egy rettentően bonyolult kapcsolatban élek , tudom milyen elveszíteni valakit akiért élsz . De élsz így ? Vagy csak érte élsz ? Gondolj arra ,hogy előtte is volt élet és úgy ahogy őt az írásba sodorta az élet ugyanolyan más embert is fog még ,ha hagyod . De, ha minden ajtót bezársz magad előtt ami a boldog élet felé nyílna akkor hogyan szeretnél egyszer boldog lenni ? Közvetlen közelemben élnek olyanok akik éveket áldoztak fel valamiért akiknek nem kellettek és most 40-50 évesen rájöttek ,hogy lehetettek volna boldogok mással , de most már késő . Egyszer élsz . Lesz aki megbecsül , aki értékel ,aki majd csak érted él , csak engedd meg és majd eljön. Válts munkahelyet és kezdj el élni ilyen fiatalon. Ne öregedj meg siránkozva valaki után aki sose fog úgy szeretni ,ahogy te őt . Van olyan aki csak rád vár , csak vedd észre ,hogy ezernyi csodás ember vesz körül.
2020. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Volt, akinek ezután jött még az igazi nagy szerelem?

2020. aug. 2. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


A kommentedre válaszolok csak, mert #1-es mindent leírt és nem tudok mit hozzáfűzni


Igen, nekem jött az igazinak vélt utána. Az, hogy miattam csúszott el a dolog, más kérdés.


Sok szerencsét

2020. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi időt tervezel még egy egyoldalú kapcsolat(?)ba fektetni? Szedd össze magad, engedd el. Nincs semmi értelme vergődni a saját börtönödben...
2020. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!