Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha gyerekesnek tart, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyerekesnek tart, nem is dondolja velem komolyan?

Figyelt kérdés

Társkeresőn ismerkedtünk meg 5 hónapja, 4 hónapja pedig együtt is vagyunk. Egyik nap beszèlgettünk az első benyomásokról, ès akkor mondta hogy a társkeresős kèpeimen ahol látszottak a tetoválásaim (Tim Burton mesèk) már kicsit gyerekesnek gondolt, de tetszettem neki. Aztán amikor jobban megismert, akkor sem gondolt kevèsbè gyerekesnek, mert vannak Marvel szuperhősös ès StarWars-os pólóim, ès az ágyneműim is mind ilyenek. Illetve van pár plüss az ágyamban mindig.

Sosem gondoltam, hogy ezek olyan fura dolgok lennènek. Ezen kívül a viselkedèsem teljesen normális. Mègis geek-nek tart, de hozzátette, hogy úgy tetszem neki ahogy vagyok.

Hát ha így gyerekesnek tart, azèrt elgondolkodtam rajta, hogy komolyan gondolhatja e velem, vagy csak egy darabig èrdekes vagyok, aztán ennyi.. másrèszt a kapcsolatunk teljesen rendben van.

Van olyan eset, ahol nem kell rosszkènt èrtelmezni a "gyerekes" ès "geek"-jelzőt?

N25


2020. aug. 2. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahol nincs probléma oda miért kell generálni egyet?

Fogd fel, úgy szeret téged, ahogy vagy! Pont. Ennyi. Ne agyalj b..romságokon. Nem kell olyat is belelátni, ami nincs, de bele szeretnéd látni.

2020. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, lehet, hogy a stílusod idővel meg fog neki tetszeni.
2020. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!