Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Barátommal 2evig jartam, majd szakitott velem, meg is csalt. 2ev szünet után vissza próbálkozott, vissza fogadtam. Rossz idoszaka volt,betegsége is volt kisebb. Eljegyzett,de én nem fogadtam el,mondtam hogy két hét járás után ez meg korai várjunk. Voltak veszekedések az exenek küldött egy linket és emiatt. Szerinte ez semmit se jelent,de engem megviselt. Folyton felhoztam,ő nem bírta hallgatni. Elment egy hetes konferenciára, nem nagyon érdeklődött felőlem,mert hogy nincs ideje. Ezen is veszekedtunk. Azt mondta nem szabhatom meg mennyit ír,akkor ír,mikor gondol rám,napi 3uzenet két telefon. Maskor mindig szokott írni meg a régebbi kapcsolatunkban. Most hogy haza jött meg nem tudunk talalkozni mert én vidéken vagyok. Most azt mondja csökkentek az érzései, és hogy ezért nem keres annyit. És hogy a konferencián is nyilván ezért nem keresett,holott azt mondta nem volt ideje...már meggyogyult amúgy,gondolom most nincs rám szüksége már jöhetnek az új ismeretségek. És hogy varjam meg amíg hiányzók majd neki. Mondtam neki,hogy akkor hagyjuk én nem varok senkire. És hogy ő így legyen belem szerelmes,hogy én folyton csak számonkérem...úgy gondolom ez az eljegyzes a betegsége miatti elkeseredésében volt,gyorsan akart csaladot. Most hogy meggyogyult, már nem érez úgy,már nem turi,hogy jelzem az igényeimet, miszerint többet erdeklodhetne felőlem. Így érzem,meg én teszek neki szívességet,hogy vossza fogadtam, nem könnyű elfelejteni miket csinált,és előbb bizonyítani kellene,nem rögtön el jegyezni. De nem érti ezt...mit tennének a helyemben?

2020. aug. 3. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"Azt mondta nem szabhatom meg mennyit ír,akkor ír,mikor gondol rám,napi 3 uzenet két telefon."

Először is ne legyél ennyire matrica. Ez neked nem elég? Bőven elég, ha ennyit ír napi szinten...

Másik meg, hogym inek vagy valakivel, aki már megcsalt?? Nem bízol benne, számonkéred, sose tudsz már úgy ránézni, mint amikor nem törte össze a bizalmad.


Szakíts vele és kezdj már egy új, normális magánéletet.

2020. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat. Ennek vége.
2020. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok normálisak. Egyikőtők sem.
2020. aug. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csajsziii ne legyél mar labtorlo, dobd ki, találsz jobb pasit ennel százszor
2020. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre tudod teis a választ.....
2020. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!