Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom semmit nem adott nekem a diplomaosztó vacsorámon. Gáz?

Figyelt kérdés
Még annyit fűznék hozzá, hogy tudja jól, hogy nehéz és sikeres évem volt. A diplomaosztóm elmaradt, a családom a füle botját sem mozdította, mikor célozgattam ennek a megünneplésére, diplomaosztónak a kárpótlására, szóval tudja jól a párom, hogy ez rosszul esett a családtól.
2020. aug. 3. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mit vártál volna a párodtól? Más alkalmakkor sem ajándékoz meg? Biztos volt valami oka. Az is lehet, hogy később meglep valamivel.
2020. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Miért kellene adni bármit is diplomaosztóra, már az is szép gesztus, hogy megemlékezett róla egy vacsorával.
2020. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem gáz. Egy csokor virág is elég lett volna vagy a kedvenc csokid. Azt vettem észre, hogy ahol felnőttem falun. Az óvodás és általános iskolás ballagóra 30-50 fős kislagzit csaptak, érettségit már csak közeli család ünnepelte, a diplomát meg elfogyott az ünneplési kedv, már csak egy családi ebéd vagy vacsora. Az okát a mai napig nem értem, pedig valljuk be óvodát elvégezni vagy diplomát szerezni nem azonos teljesítmény.
2020. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként kérdező sem én, sem a testvérem nem kaptunk semmit a családtól a diplomaosztónkra, eljöttek és gratuláltak. Ennyi nekünk elég volt.
2020. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
A gartuláció természetesen jár! Mi egyebet szeretnél?
2020. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Saját magadért meg a jövődért tanultál és diplomáztál le, nem másokért. Miért kellene még ezt másoknak meg is jutalmazni? A gratuláció bőven elég.
2020. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Most akkor volt diplomaosztó vacsora vagy sem?
2020. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Megint írok valamit amiért le lehet pontozni. Ha szülői támogatással jártad ki az egyetemet, akkor talán te is köszönetet mondhatsz a szüleidnek. Mert nem minden szülő teszi ezt meg a gyerekéért. Nem mondom, hogy ez a normális, de igenis akit támogattak ebben a szülők, az köszönje meg nekik.
2020. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
8-nak igaza van, sok szülő taníttatja, anyagilag vagy egyéb módon támogatja, hogy a gyereke tanulhasson, diplomát szerezhessen. És utána a végén még a gyerek "várja el", hogy megajándékozzák ezért. Vagy megsértődik.
2020. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az a normális, hogy a szülők kitaníttatja a gyereket, ha már akarták hogy legyen, akkor ne csak 18 éves koráig tekintsék a gyereküknek, hanem amíg talpra nem tud állni. És manapság ehhez már hozzájár a diploma is.

Egy csokor virágot azért igazán kaphattál volna, nem semmi elvégezni egy egyetemet. Igazán megérdemelted volna az ünneplést. Ha én végzek az egyetememmel minimum 1 hétig tart majd az ünneplés.

Én gratulálok a sikeres diplomálásodhoz!

2020. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!