Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Kirugtak a cégétől a covid miatt még áprilisban, azota nem dolgozik, nem keres munkat, csak szórakozik es sportol. (Tehat nem a kanapen ul egesz nap) Azt mondta osztol keres munkat de ha akkor kezd keresni talan télre se lesz. 26/F 21/L
2020. aug. 3. 13:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Örülj, hogy többet lehettek együtt!
2020. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%
Zárd el a pénzcsapot, és zavard el melózni. Nincs pénz-nincs sport. Ha lesz pénz lesz sport.
2020. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem orulok, hogy tobbet lehetunk egyutt ugyanis nem vagyunk tobbet egyutt mert en dolgozom.
2020. aug. 3. 13:18
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

Aki nem dolgozik, ne is egyék;)

Gondolom nem kell ezt jobban kifejteni vagy igen...

2020. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
És miből él?
2020. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

A saját pénzét költi, vagy te tartod el?

Néhány éve az én párom se keresett munkát hónapokig. Zavart, de mivel akkor még külön kasszán voltunk, tudtam, hogy sok beleszólásom nincs. Abban egyeztünk meg, hogy úgy csinálja, ahogy jónak látja, de eltartani nem fogom. Az utolsó hónapban már "kölcsön" is adtam - adtam neki annyi pénzt, amennyit ő anno beletett az albérlet kauciójába, és kiköltözéskor (néhány hónappal később) enyém lett az teljes visszajáró kaució. Ha még egy hónapig nem lett volna munkája, akkor elértünk volna oda, hogy az albérletbe sem tud beszállni. Jó eséllyel ekkor én otthagytam volna, mert egy felnőtt munkaképes férfit nem fogok eltartani, csak azért, mert hónapikig munkát se keresett, utána meg össze-vissza válogatott, mert egyik se tetszett.

2020. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Amugy en vagyok a nő. Egyutt lakunk az ő lakásában, a rezsit felezzük de nincs közös kassza, ő a szüleitől kap pénzt.
2020. aug. 3. 13:33
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Anyuci pici fia?
2020. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%
Mond meg neki, hogy ne legyen ekkora lúzer. Mi mást tehetnél?
2020. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem a terve, hogy leköhögi a szüleit, meghalnak kovidban s az örökségből éldegél időnként+te eltartod:)))


Kihasználnak téged brutálisan kisjány...

2020. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!