Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyak.kérd. kérdése:

Hogy értessem meg a párommal hogy nekem elég a terhességből meg a gyerekvállalásból?

Figyelt kérdés
Van 4gyermekem az előző kapcsolatomból és most vagyok várandós az új páromtól.De ő még akar legalább egy gyermeket.Viszont nekem már nagyon nehéz ez is alig várom hogy vége legyen és szüljek végre.Amikor elő hozom hogy nem akarok többet kiborul mindig :(

#Nem akarom terhesség
2020. aug. 3. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én soha nem akartam gyereket és nem is szülök senki kedvéért. Találtam egy ilyan férfit, aki szintén nem akar gyereket (mert neki már van), és így minden rendben van.
2020. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, késő bánat, de ezt az elején kellett volna megbeszélnetek. Ki hányat akar, vagy nem akar.


Én egyet sem akarok, nem még 5-öt.

2020. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy normális, mondom ezt 2 gyerekes anyaként. Komolyan 4 gyerek után még szülsz egy másik faszinak is?
2020. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Már ez is bőven sok. Kár, hogy nem a férfiak szülnek, a többségnek nem lenne egynél több gyereke.

Mondd neki, hogy nem szülsz többet, mert a te testedről van szó.

2020. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodálkozom, hogy te még bírod. Nem mondanak egy gyenge embernek,meg elég gyerek centrikus vagyok de nekem 3 bőven elég-sokszor még sok is, pedig már nagyok-de hogy 5 az már nekem is sok.Nem hogy még egy 6.-is.
2020. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez tipikusan az a kérdés, amit még azelőtt tisztázni kellett volna, hogy tőle is gyereket vállalsz. Az ilyeneket nem szabad(ott volna) fél vállról venni, mondván "majd meggondolja magát". Nem fogja.

Egyébként: szerintem kérd ki egy szakember tanácsát! Itt legfeljebb csak annyit tudunk mondani, hogy ez egy feloldhatatlan ellentét, és esetleg amit tehetsz, hogy kategorikusan kijelented, hogy nem szülsz többet, és ha még egyszer felhozza a témát, akkor kereshet mást.

2020. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme most ezen lovagolni. Megmondod, hogy a következő gyerekről legkorábban szükés után egy évvel aktuális beszélni. Addig lesz lehetősége kitapasztalni milyen is ez, lehet már nem lesz kedve másodikhoz.
2020. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

4 gyerekkel találtál másik férfit?

Na ez nem semmi.

2020. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Mond meg, hogy te csak akkor szülsz még egy gyereket, ha ő vállalja a hétvégi felügyeletet, te meg takaríthatsz az egyik nap és elmehetsz a többi gyerekeddel a másik nap közös programra.


Aztán, ha belemegy, akkor tényleg csináld is meg, mondjuk egy fél évig. Ha tiltakozik, hogy neki pihennie kell hétvégén, akkor megmutathatod, hogy dehát pihen, a gyerekével kettesben, vagy te sem pihensz, hiszen egyik nap takarítasz a másik nap meg 4 gyerekkel foglalkozol egy helyett.

2020. aug. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Cigánok vagytok?
2020. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!