Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan reagálnátok ha a párotok ennyi idő után ezt mondaná?

Figyelt kérdés
hogy nem akar gyereket. Noha a kapcsolat elején azt mondta akar majd gyereket de később már változott a véleménye ezt mondta kapcsolat közben mikor szóba került a gyerek kérdés hogy már nem biztos hogy akar..de 6év után azt mondaná már nem akar.
2020. aug. 3. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Elhagynám, mivel én szeretnék gyereket.
2020. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Felmerülne a gondolat, hogy eddig is csak hitegetett, nagyon csalódott lennék. Ez olyan dolog, amiben nincs kompromisszum, én erre, ő arra.
2020. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelmű,hogy elhagynám,mivel én meg akarok. Mondjuk nekem már nincs időm 6 évet várakozni, úgyhogy előbb kiderülne, de régebben is otthagytam volna bármennyi idő után. Szerintem egyébként nagyon gerinctelen húzás tőle, mert azt a 6 évedet már elvette, így én akkor is dobnám, ha a gyerekről amúgy le tudnék mondani, mert ez nálam nem a megbocsájtható átverés kategóriája.
2020. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De az elején még úgy gondolta hogy akar ő csak később de később változott meg a véleménye
2020. aug. 3. 20:15
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez tök mindegy.
2020. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehet azért nem akar mert nem tőled akarja? Latt már ilyet aztán az új nőtől kettő is lett.
2020. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát, mivel én nem akarok gyereket, ha a kapcsolat elején azt mondja ő akar, össze se jövök vele :D


Nyilván ha saját magamra szabom a dolgot és megfordítom a szituációt, vagyis a kapcsolat elején azt állítja nem akar gyereket, de évek múlva közli az ellenkezőjét, akkor szépen elköszönnék tőle.

2020. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Szakítanék, mert csak vesztegetném a drága időm.
2020. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg meg kellene hallgatnod, hogy miért is nem akar. Mert lehet, hogy Te vagy az oka, vagy valami közös oka van. Marha könnyű, hogy szakítsál, szakítsál, szakítsál csak el kéne gondolkodnod inkább a miérten.
2020. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon örülnék neki, én sem akarok már egy ideje gyereket.
2020. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!