Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom elviselni a barátom lánybarátját?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy lány barátja, akivel nagyon jóban vannak. Feljár hozzájuk (a csaj családjához), dumálnak, találkozgatnak.

Na most én nem voltam az elején féltékeny, mert tudtam, hogy a lánynak van barátja. De hallottam róla pletykákat, de az már nem tetszett, hogy a barátomat is belevonták... Tehát azt kezdték el beszélni, hogy "oka van, hogy feljárkál hozzá"... Mindannyian értjük...


Nemrégiben kiderült, hogy ez a csajhaver eléggé sz.arkavaró dolgot talált ki rólam és nagyon haragszok rá emiatt. Hosszú lenne elmesélni mit mondott, anyagi dolgokról volt szó és az alapján minősített engem.. Mert régebben én segítettem pénzben a barátomnak.. Kölcsön adtam csak neki. De mikor meghallottam hogy a csaj ezt hogy adta le másoknak... Sírtam az idegtől. Mert nem kis pénzről volt szó, és úgy érzem hogy ezzel le akart húzni hogy én amúgy ettől nem jófej vagyok, hanem sz.arfej mert csak "lefizettem" vele a barátomat. Holott én azt tiszta szívből csináltam, mert szeretem... Mindegy.

Eddig se volt szimpatikus, de most egyenesen rühellem.... Ő amúgy sztem a nevemet sem tudja.

A barátom tud róla, sőt szinte együtt derítettük ki, hogy a csaj keverte rólam a dolgokat...

Mindegy és eltelt néhány idő (1 hónap), a barátom ugyanolyan cimbi vele mint régen... De én ezt már nem tudom eltűrni.

És a legfájóbb, hogy őt védi... Mondtam neki hogy mérgemben belevernék egyet a fejébe amiért kitalált rólam ilyen dolgokat, a barátom rögtön őt védte hogy én hogy mondok ilyet hogy beverek neki... Én úgy érzem hogy 100%-ban ő mellette áll ki... sőt az én helyzetemet egyáltalán nem érzi át.


Annyira kiborultam, hogy már egyszerűen a barátomra is már nem tudok úgy nézni mint régen, mert ránézek és az a csaj jut eszembe.. akit gyűlölök. Megmondtam neki full komolyan, hogy figyelj ez így nem fog menni. Megmérgezi a kapcsolatunkat... Meglátom a telefonján hogy írt neki a csaj és már átmegyek idegbetegbe. Szóval megmondtam neki, hogy vagy őt hanyagolja, vagy engem.. És akkor vége. Mert nekem ez így nem megy.


Annyi volt a válasza, hogy csak mert nekem nem tetszik, ő nem lesz rosszban vele...


Légyszi kívűlállóként segítsetek nekem, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? Én még így is szeretem a barátomat... Nem akartam vele szakítani, csak kicsit elgondolkodtatni. De ha nem változtat, nem tudok már vele lenni... És természetesen ő duzzog, ő nem beszél velem...


24/L


2020. aug. 3. 20:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakits... talalsz mast, ugysem szakitja meg vele a baratsagat. Viszont ha csak nem gyerekkori baratok nem ertem miert jarkal fel ennyit hozza.
2020. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Ne nézegesd a telefonját, mert bármennyire hihetetlen is, de semmi közöd az ő magánbeszélgetéseihez. Egy gond letudva. Ezen felül marad a megszoksz, vagy megszöksz.
2020. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem nézegettem, ő nézte én meg ott ültem mellette és láttam.
2020. aug. 3. 21:03
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Én ott hagynám őket egymásnak, nem idegelném magam feleslegesen. Azért az már egy szint, amikor nem melletted áll ki a saját párod.
2020. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék.
2020. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék, miaz, hogy nem téged véd és nem melletted áll. Nem szeret téged igazán. Nekem ha a párom, vagy valamelyik családtagomat bántja valaki kikaparom a szemét
2020. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Szakítanék, ezek a kis lánybarátnők állandóan fontosabbak. :D Találsz mind a tíz ujjadra palit és olyat, aki téged véd.


24/L

2020. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakítanék. Nem az számít, hogy mi az igazság, ilyen érzésekkel létezni tartósan nem egészséges. Én is szorongtam hasonló miatt kapcsolatban, nagyon jó érzés volt utána kilépni és egy nyugodt éjszakát végigaludni úgy, hogy már nem kell aggódnom, mit művelnek a hátam mögött. Meg a barátod is jó nagy szar, ha ennyire tesz magasról ezekre az érzéseidre. A mostani kapcsolatomban mindkettőnknek fontos, hogy megkíméljük egymást az ilyen érzésektől (amit nyilván nem tud befolyásolni a másik) és tekintettel legyünk arra, ha nem érzi jól magát. Nekem legalábbis rosszulesne, ha az én szórakozásom ilyen hatással lenne a társamra és addig én sem tudnám magam jól érezni az adott helyzetben.
2020. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem oktalan az idegbajod, szerintem is sokat elmond, hogy őt védi. Nem megharagudni kell rá, vagy megszakítani a barátságot, de a párod legalább rendbe rakhatta volna a csajt, hogy mit terjesztget. De ha ennyit se tett, akkor szerintem tiszta a sor.

Szakítanék, ritka megalázó a szituáció.

2020. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott minél hamarabb. Ennek így nincs értelme. 29/F
2020. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!