Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fér bele egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele egy kapcsolatba, ha nem én vagyok a szerelmem legfőbb bizalmasa?

Figyelt kérdés
Fontos dolgokba nem avat be. Ha kérdezem, azt mondja, nem akar erről beszélni. A testvérével sokkal többet megoszt, mint velem. Örülök, hogy jó a kapcsolatuk, de rosszul esik, hogy közelebb áll hozzá, mint hozzám.

2020. aug. 4. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
.....most komolyan?
2020. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Minek terheljen benne, és rakja a te válladra is a nehézséget, ha tudja, hogy úgy sem tudsz benne segíteni neki? Nem elég ha ő cipeli?

Teljesen okosan csinálja. Jobb mint örökké hallgatni a jajgatásokat, hogy jaj így, jaj úgy, milyen nehéz neked stb.

2020. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
2+ Az se biztos, hogy a testvére közel áll hozzá. Sőt szinte biztos, hogy nem, és nem is mond el neki semmi lényeges dolgot. Az ilyen ember sosem szokott.
2020. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
68%
Egyetértek #3assal. Én is így voltam, nem bíztam semmi fontosat exemre. Jelzem, exemre. Szóval a tapasztalat azt mutatja, hogy ez nem jó jel.
2020. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Nekem van egy ikertestvérem. Ő a legfőbb bizalmasom. Páromnak nem mondog el mindig mindent. Nem biztos,hogy tudna úgy tanácsokat adni,mint a testvérem. Kímélni is szeretném ezektől sokszor.
2020. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Én a párommal beszélek meg mindent mert szerintem a párkapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. Ha nem bízok benne és nem számíthatok rá részemről az már nem kapcsolat.
2020. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!