Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen esélyei vannak egy 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei vannak egy 40 éves férfinak?

Figyelt kérdés
Két házasság 3 gyerek után újra kezdéshez.
2020. aug. 4. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Csodálom hogy ennyi szívás után még újra akarod kezdeni.
2020. aug. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem volt világos elsőre?
2020. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mire?
2020. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%

Te cagy az aki a Hoxán lévő nőciért elhagytad az asszonyt, és az asszopny oda adta neked a gyerekeket, a szeretőd meg összeomlott?


Fogadd elismerésem, mert az exfeleséged, egy okos nő:D Én is ezt tettem volna a helyében:D


[link]

2020. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Te vagy
2020. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok
2020. aug. 4. 08:53
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Egy szintén több gyerekes nőnél lehet esélyed.
2020. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Kétszeresen elvált negyvenes férfi csak egy lehet a világon?

Van esélyed. Főleg apakomplexusos huszonévesek körében.

2020. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Ez azért többmindentől függ.Pl. mennyi idősek a gyerekek?Milyen kapcsolatot szeretnél? Milyen az anyagi helyzeted? Saját lakásban/albérletben élsz?


Ha még kisebbek a gyerekek, gyerektartást fizetsz, nem olyan igazán sok a fizetésed, nem tudom mennyire bírod akár magad is eltartani.Nem írtad,hogy saját lakásban, albérletben élsz, vagy egy új kapcsolattól várod,hogy odaköltözhess.


Ha anyagilag rendben vagy, nem zűrös a családi háttered,alakíthatsz ki kapcsolatot, bár nem lesz könnyű.

Főleg ha összeköltözős kapcsolatot szeretnél.

Én a helyedben egyelőre ez utóbbit nem tervezném, csak simán ismerkedj, biztosítsd a gyerektartást, ne legyen aódsságod és majd alakul valami...

2020. aug. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Anyagilag stabil vagyok, gyt-t fizetek. Elég így is a fizetésem a megélhetésemhez. Saját ház.
2020. aug. 4. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!