Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nök ti beválalnátok?

Figyelt kérdés

Úgy alakult hogy párom gyereke hozzánk költözik. (12 éves). Nincs más választás magához kell vennie. Páromnak szeptembertöl lesz pár húzós hónapja. Reggel megy- éjjel jön. Nekem kene a gyerekkel lennem, nevelnem. És persze azután is velünk élne.


Ismerem a gyereket de csak hétvégékre szokott velünk lenni, azt se mindig.


2020. aug. 4. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Be. Igazából egy elvált, gyerekes apával ez együtt járhat,szóval ha kellett így, akkor hajrá.
2020. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Hááát, nem szívesen, de ha szeretem a párom, akkor igen.
2020. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nemokozna problemat,nem szemtelenkedne velem..nemkrllene konyorogni nrki, hogy tajaritsa ki a szobajat..akkor nem okozna gondot. 12 evest akar egyedul is lehet hagyni. Kisebb gyereknel mar gond lenne.
2020. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vállalnám. Eleve csak akkor jönnék össze gyerekes pasival, ha a gyerekét is el tudom viselni. Egy 12 éves már nem kisgyerek, egyedül is elvan pár órát, bőven ki lehet vele jönni még akkor is, ha nem tyutyukamutyukázó gyerekimádó vagy. Ha pedig rendes tanítás lesz szeptembertől, akkor a nap legnagyobb részében úgyis az iskolában és délután esetleg edzésen vagy különórákon lesz (te meg gondolom a munkahelyeden), szóval nem kell egész nap egymás nyakán lennetek.
2020. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem kérdés.
2020. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerekes férfival kezdenék, akkor ez benne lenne a pakliban. Szóval ha bevállaltam, hogy összeköltözöm egy olyan emberrel, akinek van gyereke, akkor mérlegeltem azt is, hogy mi történne, ha a gyerek anyjával történne valami.
2020. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én 14:00-15:00 fele érek haza. Ö egyedül megy haza a suliból. Lesz kulcsa. Érte menni nem kell.

Csak rá nézni meg e tanult. Segíteni ha nem ért valamit. Meg persze foglalkozni vele. Beszélgetni. Mivel nem szeretnék rossz kapcsolatot vele. Együtt fogunk élni.

2020. aug. 4. 12:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Kamasz. Néha nagyon aranyos szótfogad imád engem, néha feszegeti a határokat mennyit engedek. Nemtudom ha teljesen nálunk lesz milyen lesz. Gondolom lesznek konyebb ill. Nehezebb napok is.
2020. aug. 4. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is vállaltam exem lányát, ő alapból vele élt és 14 éves volt. Lett közös gyerek, párom akarta inkább, de aztán le lépett, a lányát se látogatja. A nagylány is velem maradt, nagyon jó lett a kapcsolatunk. Most már el költözött párjával, de ugyan úgy jön a higához, elviszi és velem is lejön kimozdulni.

Ez evvel járt! Sztm a lényeg, hogy hogyan állsz hozzá és alapból milyen a természete!

Páromnak sincs gyereke, de ősze költözés előtt is sokat vigyázott rá önszántából, mert amúgy anyámek segítettek volna.

N28

2020. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem is teljesen értem a kérdést: persze, hogy be. Mármint, ha egy olyan embert választok, akinek van gyereke, akkor én azt alapból elfogadtam, hogy a gyerek együtt jár vele. Ha nem vállalom be, akkor a kapcsolatot sem vállalnám szerintem.
2020. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!