Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben hogy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hogy kellene viselkednem?

Figyelt kérdés

A páromat szeretem, évek óta vele vagyok és el tudnám képzelni ezután is vele az életem.

Az a problémám, hogy most bizonyos körülmények miatt megértő akarok vele lenni, segíteni neki, támaszt nyújtani, hogy érezze hogy számíthat rám és megértő vagyok. És ezt meg is érdemli azért tőlem. Ezzel egyszerre meg amúgy bizonyos dolgok meg zavarnak és úgy érzem, hosszabb távon rossz hatással lehetnek a kapcsolatunkra.


Mivel amúgy azért megérdemli a lelki támaszt, ezért ezt szeretném biztosítani neki mert ő is többször megtette már nekem és ugyebár szeretem de azért vannak olyan körülmények amikkel szemben meg nehéz elnézőnek lennem mert a kapcsolatunkra elég szar hatással lenne de most meg nem tudjuk megoldani ezeket a dolgokat és azt se tudhatom előre, hogy mikor lesz ez lehetséges.



Most akkor próbáljak elnéző lenni azzal kapcsolatban is ami irritál, hiszen a támogatása fontosabb vagy legyen fontosabb az ami zavar, ami elronthatja a kapcsolatot?


Konkrétabbat csak privátban írnék mert akkor túl hosszú lenne. Ha valaki már ez alapján írna nekem véleményt, az jó lenne.



2020. aug. 4. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nehezebb helyzetben toleránsabb lehet az ember, de ez nem érhet el egy olyan szintet, hogy te a párod alárendeltje legyél. Én nem látok egyébként a történetben feloldhatatlan ellentmondást, legalábbis így konkrétumok nélkül, szerintem lehetsz támogatóbb is, de ettől függetlenül amik zavarnak, vagy amiket igazságtalannak érzel, azokat szóvá teheted és nem kell eltűrnöd.
2020. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Viselkedj jól.
2020. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
A konkrét dolog nélkül nehéz erre válaszolni.
2020. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Miért mástól várod azt, hogy ő mit tenne a helyedben, ahelyett, hogy odafordulnál egyenesen a felé az ember felé, akitől rettegsz, és kérdeznél tőle.Kérdés ki írogatás helyett, én ezen gondolkodnál el a helyedben, főleg ha látod, hogy a társad feje felett összecsapnak a hullámok.


Nem egyszerűbb az egyenes út-még ha nehezebb is?

2020. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!