Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfinak egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinak egyértelműen meg kell mondani, mit szeretnék?

Figyelt kérdés

Mindennapokból pár példa: nagyon ritka alkalom, hogy a kedvenc éttermemnél van dolga munka után, és eszébe sem jut, hogy hozzon vacsorát (imádom azt a helyet és otthon nem főzök olyat). Azt mondta, kérhettem volna.

Sosem kapok semmit, mert egyértelműen meg kellene mondanom, mit akarok. Az nem jó, ha fél órát áradozok arról, hogy megjelent a kedvenc könyvem folytatása, amit 1 éve várok, ez nem elég célzás...

4 éve vagyunk együtt, de soha semmit nem kapok, maximum virágot a lidlből, amit reggeli vásárláskor dob be a kosarába.

Ha pl nekem nincs időm vacsorázni, mert nem tudok a laptop előtt kiszabadulni (munka, tanulás), ő megy a konyhába enni, és eszébe sem jut nekem hozni valamit.


Nagyok az elvárásaim? Tényleg normális ez egy kapcsolatban? Ilyenkor olyan csalódott,elveszett vagyok. Én próbálok mindig gondolni rá.

Ugy szeretném ha néha nő lehetnék a kapcsolatban, és nem a vezér :( Beszéltünk erről már 100x, és nincs változás... :(


2020. aug. 4. 17:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Miért választottál olyan pasast, akivel nem tudtok összehangolódni?
2020. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindnek, de a többségnek igen! Sokkal jobban jársz, ha nem célozgatsz, hanem egyenes vagy, sokkal kevesebb idegeskedéssel jár.
2020. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
De az milyen ajándék, milyen meglepetés, hogy 'légyszíves menj el holnap a boltba és vedd meg xy könyvet'. Ez számomra nem meglepetés. A meglepetés abban rejlik, hogy nem tudok róla, és a másik fél találja ki, hogy boldoggá tegyen. Én sem kérdezem meg, hogy ezt veszem szülinapodra, jó lesz?
2020. aug. 4. 17:48
 4/32 A kérdező kommentje:

És ettől az egésztől nem érzem magam nőnek. Miközben meglepetésre vágynék, várok heteket arra a könyvre, majd fogom magam, elmegyek a boltba és megveszem magamnak...

A befőtt kinyitásával sem várom meg, inkább leszenvedem magam, mert sose ennék belőle, ha rá várok..

2020. aug. 4. 17:50
 5/32 A kérdező kommentje:
Pont nemrég volt egy nagyobb veszekedésünk, és megint történt egy ilyen eset, ráadásul alapból stresszes állapotban vagyok, nagyon rosszul érint ez most.
2020. aug. 4. 17:51
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretén inkább:


-irányítani a párod, vagy

-belátni, hogy rosszul választottál?


Válaszod indokold.

2020. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Én inkább azt szeretném, ha ő irányítana. Az egész kapcsolatot én irányítom, mert ha tőle függne, lebegnénk a semmiben. Egy férfire vágyom, nem egy gyerekre.

Nem tudom, hogy hogyan választottam, van nagyon sok jó tulajdonsága, de boldogtalan vagyok a kapcsolat nagy részében.

2020. aug. 4. 17:54
 8/32 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez jelenti neked azt hogy nő vagy, akkor kettőnk közül valaki nagyon félreértette eddig a nőség, nőiesség fogalmát.
2020. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Érzést kierőszakolni a második emberből nem lehet. Sajnálom.
2020. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
És közben azt is tudom, hogy otthonról hozta ezt az egészet, testvére ugyanilyen. :( Ezért vagyok még vele, mert nem rossz szándékú, csak más példát látott..
2020. aug. 4. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!