Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint szünet milyen hatással van egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Általában szakítást jelent, vagy az lesz belőle. Sokszor a szünet csak alibi, hogy legálisan mással is szexeljenek.
2020. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Mint egy jó szakítás.:)

Amúgy az emberek többsége arra használja a szünetet, hogy félrekúrjon és ezért ne lehessen féregnek nevezni egy monogám kapcsolatban.


Komoly párkapcsolatokban nem beszélünk szünetről. Ott vagy szakítunk vagy együtt megbeszéljük, megoldjuk.

2020. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
A gyávák alternatívája a szakításra. Amit a kapcsolaton belül nem tud az ember megoldani, azt külön még annyira sem lehet.
2020. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem olyan mint az iskolában....


Ez egy elhúzódó folyamat, időpazarlás...az embert minden nap idegesíti és csak találgat, és míg az egyik vígan éli az életét , addig a másik kínlódik....

2020. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. A problémát nem oldja meg. Rájöhetnek a szünet alatt akár mindketten, hogy hiányzik nekik a másik, de a szünet után egy idő múlva úgyis újra kialakul a feszültség, ha nincs átbeszélve az alapprobléma.
2020. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Miféle kapcsolatnak?

Annak màr vége.

Időt kérek eldönteni, hogy szeretlek-e?

Ugyanmár!

2020. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Befejező hatással
2020. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Én jelenleg is szünetet tartok a barátommal. Számomra nem azt jelzi hogy minden esetbe véget fog érni a kapcsolatunk. Csak így át tudjuk reálisan gondolni mind a ketten a dolgokat. Nincs flörtölés, nincs félrekúrás. Attól hogy nem beszélünk egymással és nem keressük egymás társaságát, nem mondtuk ki hogy szakítunk. Ergo ha valaki félre kúr ilyen helyzetben, ugyan úgy megcsalás kategória. De hát ahány ház, annyi szokás.
2020. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

#8, nincs szó félrekqrásról.

Csak fel nem fogom, hogy kettőtök jövőjét miért tudjátok eredményesebben megoldani külön-külön, mint együtt?

De hát ahány ház...


És nincs "minden eset".

Egy eset van.

2020. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Én nem szólom le hogy te mit gondolsz, de te engem mégis leszólsz.

És hogy válaszoljak: azért mert történtek dolgok (vagyis csinált olyan dolgokat) amiket úgy nem tudnék átgondolni hogy folyton együtt vagyunk. Ez engem nagyban befolyásol és csak a pozitív dolgokat mutatja, nem pedig azt amit valójában gondolok.

2020. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!