Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Vagy baromság?

Figyelt kérdés

Szaisztok , egy eve vagyok a parommal es rengeteg veszekszunk a folyamatos duhkitoresei miatt. Vasarnap megelégeltem és szakitottam. o ugyan ugy irta az smseket hogy szeret var ram ilyenek. Kiderult tegnap, hogy vasarnap óta tobb lannyal is beszelt egyfolytaban, talakozokat igert.. amire ahogy en tudom nem ment el.Letagadta mig vegul kiderult..egyetlen napot voltunk külön ugymond es azalatt is mondta o Engem szeret..en azalatt az egy nap alatt egyszerűen megmozdulni se tudtam olyan szinten fajt az egesz. Miert csinalta ezt? Elmondta egy gyenge pontja volt, mert kivolt akadva totalisan, es jol esett mastol hallania a dicséretet mert en mar nem mondtam neki..Szerintetek hiba volt hinnem neki, es kibekulni vele uj tiszta lappal? Fiuk, volt mar ilyen tévedésetek ami mogott tenyleg nem allt komolyan szándék csak a pillanatnyi csalódás ? Lányok..ne agyaljak tobbet ezen? engedjem el? egy botlás volt a szakitas következtében, es próbáljak ujra bizni benne?

Köszönöm!


2020. aug. 6. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A dühkitörései miatt szakítottál vele...Miért kellenne egy ilyen emberrel újrakezdeni? Ráadásul más lányoknak írkál.Én hagynàm.
2020. aug. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

engen az akasztott ki hogy a szakitasunk alatt írt mas lányoknak, utanna hirtelen kerese nelkul hangsulyozom

letiltotta oket. en nem is ertettem..

2020. aug. 6. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy elköszönnék tőle a helyedben. Nem a dühkitörése miatt, hanem amit mellette írtál.
2020. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottál vele. Pont. Mi a jó büdös lófas2nak akarsz bízni benne?! De ha te élvezed, hogy ölitek egymást, hetente lehet látványosan szakítani, ő meg fűvel-fával dug a hátad mögött, akkor mindenképp békülj ki vele, megérdemlitek egymást.

Egy csepp eszed lenne, már megszakítottál volna vele minden kapcsolatot.

2020. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve vagytok együtt és rengeteget veszekedtek. Ez már önmagában intő jel. Mégis min lehet veszekedni egy év járás után? A dühkitörések meg külön mese. Az már mellékes, hogy írogatott lányoknak és letiltotta őket, tökmindegy, legközelebb majd tovább megy. Én ezt elengedném, hiba lenne megint összejönni.
2020. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a hatalmas hiba? Ennyi ideig egy ilzen alja, jellemtelen szar emberrel lenni és még gondolkozni azon, hogy megbocsáss neki meg bízz egy ilyen szar alakban. Kapj az eszedhez és felejtsd el ezt az embert, de sürgősen.
2020. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pótcselekvése lehetett, kell az egójának. De az alap sztori más, mért vannak dühkitörései?
2020. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyet mondj meg. Mi fenènek bèkültèl ki vele? Minek? Okkal szakították vele. Szerinted fog bármi is változni? Csak mert kikialtjatok, hogy tiszta lappal? Talán 1 hètig, aztán csá. A csajozós rèsz meg tök lènyegtelen. Egy jellemzően alak, úgy ahogy van. De neked ez kell.
2020. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!