Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod amúgy mindenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod amúgy mindenben szuper, de a házimunkát magától nem, csak kérésre csinálja, az mekkora gond?

Figyelt kérdés

Nem lusta, szimplán nem veszi észre azokat a dolgokat, amiket én.

Elmosogatni elszokott szó nélkül maga után, de például a pulton a morzsákat mintha nem látná :D Vagy például ha főz (szokott, szereti is csinálni) akkor a tűzhelyen mintha nem látná utána a pici olajfoltokat.

Mikor megkérem valamire, szó nélkül megcsinálja és látom, hogy igyekszik, hogy 50-50%ban osszuk el a házimunkát, hisz mindketten ugyanannyit dolgozunk, csak nekem ezek úgy berögződtek kiskorom óta és csinálom, amint meglátom. Neki fel kell rá hívni a figyelmét arra, hogy pl sok a szennyes meg ilyesmi. Addig fel se tűnne neki , amíg el nem fogy az összes tiszta pólója :D


Sztorihoz hozzátartozik, 23 éves a lelkem és most először költözött el a szülői házból. Másfél éve vagyunk együtt amúgy és a legszuperebb ember a világon, ezt nem is érzem "hibának", csak kíváncsi vagyok a véleményekre, esetleg másnál is van-e ilyesmi jelenség?


22L


2020. aug. 6. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Akkor én sem látom meg, és élhetünk disznóólban.


Tisztára az anyja vagy. "23 éves a lelkem". A kicsi fiad.

2020. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Nekem a barátnőm csinál meg minden házimunkát, szóval te kifejezetten jól jártál.
2020. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
Nálunk is az asszony csinálja a házimunkát. Ha megkér akkor duzzogva kiteregetek vagy felporszívózok, de hál' isten ritkán kér csak meg.
2020. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Hosszútávon elég idegesítő, de ha hajlandó némi energiát fektetni abba, hogy beleszokjon és kialakítson egy rutint rá, akkor nem menthetetlen helyzet.
2020. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Fel kell hívni ezekre az apróságokra a figyelmét és majd megtanulja.
2020. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon zavarna, kb mintha a gyerekem lenne és/vagy mintha totál nem lenne igénye rá hogy kulturált, tiszta környezetben éljen. Nem szívesen lennék ilyen emberrel.
2020. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom kérdező a fűkaszálást te is hibátlanul csinálod.

Ha lesz gyereketek, anyuci fog rá vigyázni? Vagy vegyen ki a párod szabit, csak hogy meglegyen a fele-fele arány.....

2020. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell mindenért szólni, légy nagyvonalú, két perc alatt megtudod csinálni, csendben-és nincs vita:)
2020. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

6-os vagyok

Akik lepontoztak, azok kifejtenék hogy miért lenne nekem jó kvázi gondozni egy állítólag felnőtt embert, aki önállótlan? Csak kíváncsi vagyok, előre is köszönöm az érveket. :)

2020. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
9-es, akik lepontoztak, azoknak természetes, hogy a nő tanítgatja a felnőtt párját, mint egy fogyatékost. No persze ellenkező nemekkel ez nem működne, hogy a lány nem csinál semmit, csak ha szólnak.
2020. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!