Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha ezt teszi a pasi?

Figyelt kérdés

Egy ideje találkozgatok egy pasival és együtt töltött idö után az ágyban eszembe jutott, hogy szeretnék venni egy üveg bort. Már évek óta nem ittam alkoholt, gondoltam, majd iszom egy pohárral, másik alkalommal

Kérdeztem , adjak pénzt rá, mondta igen. Nekem rosszulesett, hogy ennyi pénzt is sajnál rám áldozni, miközben mesélte múltkor, hogy a volt nöjéért mennyi mindent megtett.

Dolgozik, van fizetese es negyvenes , mint én



2020. aug. 6. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Megmondom öszintén, hogy úgy érzem nem jövök be neki annyira es azért nem tesz értem
2020. aug. 6. 23:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Oké... de minderre dugás után jössz rá... Háttt, nemtom, téged sem az agyadért szeretnek, ez már látszik...
2020. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Eszed neked se sok. Minek ajánlod fel, hogy adj-e pénzt, ha nem akarsz?! :DDDD

Komolyan nem értem...

N

2020. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Tehát te szeretnél venni egy üveg bort és a férfitól kérdezed meg, hogy adjál e neki pénzt érte? Nő vagyok, ha valamit szeretnék, akkor elmegyek és megveszem. Ha meg azt akarom, hogy a másik hozzon nekem, akkor természetes, hogy kifizetem.
2020. aug. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Még így is ő tesz szívességet neked, ugyanis ő fogja a kicsi lábát, battyog el a boltba, veszi fel a maszkot, áll sorba a pénztárnál, satöbbi.

Szívességet tesz neked, erre szán az idejéből. Az egy külön kérdés, hogy neked csak az a szívesség/ kedvesség/ szeretet kinyilvánítása, ha pénzt költ rád.

2020. aug. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Mindegy. Vöröset vagy a fehéret szereted? 48F
2020. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A randikon meghívott? Vagy te őt? Vagy felesben fizettètek?
2020. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!