Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Milyen tapasztalatait...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen tapasztalataitok vannak a nők megbízhatóságát illetően?

Figyelt kérdés
Akikkel egykor kapcsolatban voltatok.

2020. aug. 7. 08:53
A kérdező szavazást indított:
Minden helyzetben szó nélkül mellettem álltak, támogattak, számíthattam rájuk
Többnyire támogattak
Ha kértem, segítettek
Jobb időszakban mellettem álltak, rosszabban alábbhagyott a lelkesedés
Egyáltalán nem érdekelték őket a nehézségeim
Minden szükséghelyzetből megfutamodtak, magamra hagytak
Hátráltattak, visszahúztak, ahogy csak tudtak
28 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
11%

Aki megbízik egy nőben, az megérdemli a halált!


Lásd: Sok, a válás után híd alá kerülő férfi, akit kisemmiz a csaja.

2020. aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%

Én senkiben nem bízom, de ez nőkre különösen igaz.

Felénk az ismerősök 80%-a elvált, az apuka fizeti a gyerektartást + ott hagyta a házat. Hát nekem semmi kedvem a fizetésem felét elutalgatni senkinek, vagy egy házat otthagyni amibe temérdek időt/munkát/pénzt tettem.

2020. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%

Én nő vagyok.

De miért kell egy kalap alá venni az egész nemet?

Attól hogy valaki csalódott, nem az egész nemben csalódott. Csak azokban/abban a nőkben/nőben.

2020. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%
De rossz ezt olvasni :( remélem velem valaki jól jár majd.
2020. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
21%
De kíváncsi vagyok, hogy a 10 szavazatból hány volt az aki az első pontot jelölte. Én erre volnék kíváncsi.
2020. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%

Meg arra, hogy ezek akik az első pontot jelölték, hányszor mentek félre, és csapták be az ilyen nőket.


Engem ez érdekelne.

2020. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
#5 amúgy ez tényleg hülyeség a gyakori részéről, hogy nem úgy csinálták meg, hogy látszódjék a szavazatszám (legalábbis mobilon nem látok semmit, PC-n meg még nem néztem soha). Ránézésre a 10 emberből 3.
2020. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%
10-ből 3 nyomott az elsőre.
2020. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjuk már a ilyen sztorikat. Apuka vagy gyerektartást fizet, vagy otthagyta a házat. Ha fizet is és otthagyta, akkor vagy arányosan kevesebbet fizet és anya fizeti a hitelt tovább, vagy eleve anya örökölte és neki köze nincs hozzá. Senkit nem tesznek a híd alá egy válás miatt. A házasság alatt szerzett vagyon közös, az előtte lévő saját. Sok elvált apa minmálbéren van bejelentve és közben a sokszorosát keresi, de így akar kiszúrni a nejével aki meg élére rakja a garast, hogy kijöjjön hó végén. Lehet itt mindkét oldalról sorolni a szemétségeket, elég egybites gondolkodásra vall.
2020. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
25%

Haviszinten 100+ ezer a gyerektartás + a házat a gyerekek nevére íratta, és ezt mind ő mind a feleség megerősítette.

Gyerektartás nem lehet kevesebb mint amit a bíróság megállapít, semmilyen esetben sem. Ez a minimálbéres bejelentgetés pedig szép, meg jó de az emberek nagy része se nem maszek, se nem építőipari dolgozó, hogy zsebbe kapja a pénzt. Ha elmegy egy multihoz ott nincs zsebbe pénz. Ugyan ez igaz külföldön.

Igaz hallottam egy csávóról aki 40-50-et fizet mint gyerektartás, de ha havi 150-et keres is akkor is abból marad neki 100 ami azért nem sok mindenre elég manapság.


Amúgy sorold csak a szemétségeket mert engem érdekel. Azt mondod egy gyerek nem jön ki havi 40 ezerből? Mert havi 20-at minimum megállapít a bíróság(és ez kb akkor van ha az apa tartósan munkanélküli) + az adókedvezmény amit az anya kap utánuk + a gyerekek utáni havi szintű támogatás.

2020. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!