Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RekaFeher kérdése:

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire hisztis,ideges,féltékeny?

Figyelt kérdés

szerintetek mi segít abban, hogy változtassak ezeken a dolgokon?

3éve vagyunk együtt a párommal, és én nagyon megváltoztam.

őis megváltozott,de amit én már csinálok elviselhetetlen és sajnos nem tudok változtatni.

egyszer már elhagyott emiatt a párom,mert mindenen felkaptam a vizet,kiabáltam, ütögettem. eközben neki lett egy 3 hétig tartó kapcsolata, amit elmondott azért volt, hogy engem elfelejtsen de nem birt. nem feküdtek le, csak találkozgattak, a barátom nagyon visszahúzódó rajtam kívül nem volt senkivel. (ez hosszú történet) és én ezt meg bocsájtottam, de nem tudom elfeledni soha,hogy tudom nem volt semmi komoly, és nem szerette mert mindent megmutatott,elmondott őis és a szülei is, de akkor is mindig felhozom ezt neki . nem tudom mivan velem

mikor haza jövök és ezeken elgondolkozok, már saját magamtól megijedek.

nem ilyen voltam régen annyira visszahúzódó, félénkebb tipus voltam, aki ha kimondott véletlenül egy csúnya szót a szégyentől elásta magát.

mintha egy másik ember lennék.

nem tudom mi váltja ki belőlem ezeket az indulatokat, de ha így folytatom mindenki elfog hagyni.

19 éves lány vagyok

tanulok van egy gyönyörű családom, 2 testvérem, egy szerelmem, mindenem meg van. akkor még is miért vagyok mindíg ilyen haragos?

nem akarok ilyen lenni!

régen egy gyufaszálnak örültem,minden apró dolog boldoggá tett, tele voltam élettel, nem haragudtam soha senkire.

mit tegyek,hogy vissza kapjam azt az aranyos énemet?

és a legfontsabb,hogyan szokjal le a csúnya beszédről?

annyira gusztustalan egy férfitól is ez az alpári megnyilvánulás, nőtől még inkább.


köszönöm, hogy elolastad, és, hogyha tudtál segíteni.

legyen szép napod!

19L ❤️



2020. aug. 8. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Pszichologus. Ez nem olyan probléma amit néhány gyakoris tanács megold.
2020. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom minek kell egyből egy másik punciba ugrani azért mert volt egy kis balhé. Vicces is lenne ha pl a párom azért összeszedne gyorsan egy másik nőt, hogy engem elfelejtsen... aha. Én se ülnék bele egy másik fütykösbe rögtön miután kiakadtam rá. Kinek ez az első gondolata? Ha nem lehet valamit megbeszélni hosszútávon akkor el kell engedni a másikat, de nem belemártogatom egy másikba, aztán ja mégse. (Félreértés ne essék, tudom, említetted hogy nem volt szex de akkoris)

Amúgy meg valószínűleg nincs jó hatással rád az ember. Nem lesz az ember csak úgy hisztis, stresszes, kiállhatatlan. Annak oka van.

2020. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ismerős probléma.

Fontos, hogy elfogadd, változol. Ebben a korban kell elfogadni és megszeretni, akivé leszel, hogy kiegyensúlyozott felnőtté legyél.

Önismeret, önkontroll.

Plusz, mielőtt ingerültebben megszólalsz, számolj 3ig.

Még nagyon fiatal vagy, legyél türelmes magadhoz.

Már eleve tök jó, hogy felismerted a problémát. 👍

2020. aug. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a bajod, hogy tudod, a pasid sosem hagyna el. Egyszer megpróbálta, akkor sem sikerült neki. Mivel ő sosem hagyna el, így bármit megtehetsz vele és ezt te is tudod.

A jó megoldás az lett volna, ha pasid megdugja a másik csajt, bizonyíthatóan. Akkor nem lenne benned ez a pótolhatatlanság érzés és akkor visszaszállnál a földre.

Egyébként ennek a kapcsolatnak amiben most vagy, vége van, bár még lehet sokáig fohtok kínlódni, amíg végre dobod a pasit.

2020. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pszichológus, pszichiáter.

Sok a gondod?

Kitartást és sok sok beszélgetőst pároddal!

2020. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!